X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Вогонь Прометея

Завантажити презентацію

Вогонь Прометея

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема уроку: Вогонь Прометея

Слайд 2

Сьогодні на уроці: Спочатку ми поновимо ваші знання, спробуємо відгадати тему уроку. Ввімкнувши уяву, прогуляємося вулицями стародавнього міста. Потім потренуємо мозок, вивчаючі нові поняття. Нарешті дістанемо зі схованок натхнення і виконаємо творчу роботу.

Слайд 3

Таким був Акрополь у 5 столітті до н.е.

Слайд 4

Слайд 5

Пригадайте: Яку назву має верхнє місто Афін? яку роль воно виконувало, яке мало призначення? Виходячи з моїх запитань, спробуйте здогадатися якою буде тема нашого уроку? пригадайте, для кого з давньогрецьких міфологічних героїв вогонь став приводом для покарання? кому присвячено головний храм Парфенон?

Слайд 6

Яку назву має верхнє місто Афін? 2. Яку роль воно виконувало, яке мало призначення? 3. Пригадайте, для кого з давньогрецьких міфологічних героїв вогонь став приводом для покарання? 4. Кому присвячено головний храм Парфенон? 5. Виходячи з моїх запитань, спробуйте здогадатися якою буде тема нашого уроку ?

Слайд 7

Тема уроку: «Вогонь Прометея» Проблемне питання уроку: Що символізує вогонь Прометея? Чи можемо ми сказати, що мистецтво Давньої Греції присвячено людям з Вогнем Прометея у душі?

Слайд 8

Слайд 9

Храм ЭРЕХТЕЙОН було збудовано на місці, де згідно міфу відбувалася суперечка поміж Афиною та Посейдоном.

Слайд 10

Один з портиків храму було прикрашено каріатидами – колонами у вигляді жіночих фігур.

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

З'ясуйте: Чим зазвичай прикрашали храми в Стародавній Греції? Імена яких видатних скульпторів дійшли до нашого часу? Яку назву мали колони у вигляді чоловічих скульптур? Питання для першої команди: Питання для другої команди: З якого матеріалу виготовляли скульптури? Який ідеал втілювали митці Греції в своїх роботах? Імена яких всесвітньовідомих скульпторів дійшли до наших часів? Питання для третьої команди: Текст Як називається одне з чудес світу побудованих на острові Родос? В чому унікальність цієї споруди? Що нагадувало сонячне світло, відбиваючись від бронзи?

Слайд 14

Слайд 15

Слайд 16

Зевс Олімпійський

Слайд 17

Храм Артеміди в Ефесі Фаросський маяк

Слайд 18

Колос Родоський

Слайд 19

Слайд 20

Слайд 21

Слайд 22

Слайд 23

Слайд 24

Домашнє завдання: пригадати історію виникнення олімпійських ігор; за допомогою мережі Інтернет знайти зразки олімпійської символіки та символіки різних видів спорту; намалювати олімпійські ігри; написати реферат за темою «Вазопис Давньої Греції» За бажанням:

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література