X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Вічна іскра Прометея

Завантажити презентацію

Вічна іскра Прометея

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Утому твій небесний гріх, Що людям зменшив ти страждання, Що світлом розумуй пізнання На боротьбу озброїв їх. Дж. Г. Байрон

Слайд 2

Слайд 3

Мета: продовжити знайомство з традиціями давньогрецького театру; ознайомити з відомостями про життя і творчість Есхіла; працювати над текстом уривків із трагедії «Прометей закутий»; розвивати акторські здібності; виховувати інтерес до театру як особливого виду мистецтва.

Слайд 4

Утому твій небесний гріх, Що людям зменшив ти страждання, Що світлом розуму й пізнання На боротьбу озброїв їх. Дж. Г. Байрон

Слайд 5

Що зробив Прометей для людей?

Слайд 6

Вічний образ – художній образ, що виникнувши в конкретних історичних умовах, набуває настільки очевидної загальнолюдської значимості, що згодом знову і знову виникає у творчості письменників самих різних епох.

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Великий Кобзар в легендарному образі показує незборимість, безсмертя народів, хай поневолених, але нескорених - свого рідного, чи російського, чи народів Кавказу.

Слайд 10

Брати мої, нащадки Прометея! Вам не орел розшарпав груди горді, - Бридкі гадюки в серце уп’ялись. Ви не приковані на тій кавказькій кручі, Що здалека сіяє сніжним чолом, Про в’язня звістку людям даючи!

Слайд 11

Вірш М. Рильського „Прометей" невеликий за обсягом (складається з чотирьох катренів), пройнятий оптимістичним пафосом і цікавий прямим авторським зверненням до міфічного героя через віки. У поемі А. Малишка „Прометей" спостерігається героїзація життя простої людини, пораненого бійця зі Смоленщини, якого в часи окупації знайшли і прихистили жителі українського селища.

Слайд 12

Опрацювати матеріали статті підручника про Вергілія та його творчість. Прочитати уривки із поеми «Енеїда», дати відповідь на запитання підручника.    

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література