X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Вивчаємо дорожні знаки

Завантажити презентацію

Вивчаємо дорожні знаки

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Класна година

Слайд 2

Дорожні знаки називають помічниками пішоходів і водіїв. Вони попереджають, наказують,забороняють,дають поради.

Слайд 3

Попереджувальні знаки Щоб дорожні знаки було далеко видно,їх фарбують у яскраві кольори.Білі трикутники з чорними та червоними симовлами в червоному облямуванні-попереджувальні знаки.Вони попереджають про можливу небезпеку або про те, що водію треба бути дуже обережним

Слайд 4

Заборонні знаки Білі або сині круги з чорними,червоними символами в червоному облямуванні-це заборонні знаки.Вони можуть забороняти рух якихось видів транспорту,забороняти в”їзд автомобілів,їх стоянку.

Слайд 5

Наказові знаки Голубі круги з білими символами –це наказов знаки.Вони повідомляють, кому і в який бік можна рухатися. Дозволяють рух на окремих ділянках доріг .

Слайд 6

Знаки сервісу Білі прямокутники з чорними на тлі голубих прямокутників-це знаки сервісу.Вони сповіщають важливі відомості водіям,пішоходам. Наприклад,про місце відпочинку, лікарню,пост ДАІ,туалет.

Слайд 7

Таблички Білі прямокутники з чорними символами або написами-це таблички до дорожніх знаків.На них вказуються додаткові відомості.Наприклад, знак, який вказує, що тут дорогу можна переходити людям з обмеженим зором або сліпі.

Слайд 8

Дорожній знак.Небезпечне узбіччя

Слайд 9

Дорожній знак.Рух тракторів заборонено

Слайд 10

Дорожній знак.Рух легкових автомобілів.

Слайд 11

Дорожній знак. Лікарня.

Слайд 12

Сліпі пішоходи

Слайд 13

Основні правила дорожнього руху. 1.Переходити проїздну частину треба тільки на ділянках дороги,рух на яких регулюється світлофором.

Слайд 14

2 правило Пішоходи повинні переходити проїздну частину по пішохідних переходах, у тому числі підземних і наземних, а у разі їх відсутності-на перехрестях по лініях тротуарів або узбіч.

Слайд 15

3 правило Перед виходом на проїздну частину з-за транспортного засобу, що стоїть, та бадь-яких перешкод пішоходи повинні впевнетись у відсутності транспортних засобів,що наближаються,подивитись ліворуч і праворуч дороги.

Слайд 16

4 правило Чекати транспортних засобів пішоходи повинні на тротуарах, посадочних майданчиках, а де вони відсутні-на узбіччі,не створюючи перешкод для дорожнього руху.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Основи Безпеки Життєдіяльності (ОБЖ)