X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
СНІД та його наслідки

Завантажити презентацію

СНІД та його наслідки

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

СНІД та його наслідки Підготувала учениця 8-А класу Охрименко Діана

Слайд 2

Слайд 3

Слайд 4

ВІЛ – це вірус імунодефіциту людини СНІД – це синдром набутого імунодефіциту. Збудник СНІДу - вірус імунодефіциту людини (ВІЛ) - відноситься до ретровірусів.

Слайд 5

Можливості передачі:

Слайд 6

Симптоми:

Слайд 7

Вірус імунодефіциту людини НЕ ПЕРЕДАЄТЬСЯ через:

Слайд 8

Слайд 9

д

Слайд 10

Джерела інформації: http://www.aidsalliance.org.ua - Міжнародний благодійний фонд «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» (Альянс-Україна) — провідна професійна організація, що у співпраці з ключовими громадськими організаціями, Міністерством охорони здоров‘я та іншими урядовими органами веде боротьбу з епідемією ВІЛ/СНІД в Україні, керуючи профілактичними програмами та надаючи якісну технічну підтримку та фінансові ресурси організаціям на місцях. Усі ці зусилля спрямовані на досягнення в країні універсального доступу до комплексних послуг з ВІЛ/СНІД в Україні та ефективної відповіді на епідемію на рівні спільнот, базуючись на досягнутих результатах та передовому досвіді. http://www.unaids.org - UNAIDS - Об'єднана програма ООН по СНІДу (UNAIDS), у діяльності якої беруть участь шість агентств ООН: ВІЗ, ЮНИСЕФ, ЮНЕСКО, UNPA (Програма ООН з народонаселення), UNDP (Програма ООН по розвитку) і Всесвітній банк. Сайт містить тексти міжнародних документів, інформацію з прав людини в галузі СНІДу. Є докладні дані про епідеміологічну ситуацію у світі (в тому числі звіти України), а також посилання на інші міжнародні сайти. http://www.eedi.org.ua - Східно-європейський інститут розвитку. Сайт неурядової, неприбуткової міжнародної дослідницької організації в Україні. Інформація про діяльність, публікації, контакти. Розділ "Говоримо про СНІД»

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Основи Безпеки Життєдіяльності (ОБЖ)