X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Шкідливі звички

Завантажити презентацію

Шкідливі звички

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Шкідливі звички Підготувала: Учениця 3-Б класу Казанківської ззсо №1 Лісічинська Катерина

Слайд 2

Наркотики Наркотики – це речовини, які здатні впливати на діяльність організму та свідомість людини (кокаїн, героїн, крек)

Слайд 3

Наркотики Наслідки вживання: СЕРЙОЗНО ПОРУШУЄТЬСЯ ДІЯЛЬНІСТЬ СЕРЦЯ, ЦЕНТРАЛЬНОЇ НЕРВОВОЇ СИСТЕМИ; ВРАЖАЮТЬСЯ ДИХАЛЬНІ ШЛЯХИ; З’ЯВЛЯЮТЬСЯ ПСИХІЧНІ РОЗЛАДИ; ВИНИКАЄ ДУЖЕ СИЛЬНА ФІЗИЧНА ЗАЛЕЖНІСТЬ; ПСИХОЛОГІЧНА ЗАЛЕЖНІСТЬ; ВИСОКИЙ РІВЕНЬ СМЕРТНОСТІ.

Слайд 4

Алкоголь Чому? заради цікавості, хоробрості; щоб зняти стрес; підняти настрій чи “статус” серед однолітків; нічим заповнить вільний час; від нудьги. Наслідки знімає всілякі “гальма”, тобто внутрішній контроль

Слайд 5

Алкоголь Що відбувається? Порушується передача сигналів по нервових клітинах; по іншому сприймаються звуки, образи, запахи; Порушується координація рухів, швидкість реакції; Людина може бути веселою, жартівливою і вмить – ненависною, образливою, гнівною – це призводить до конфліктів та сутичок.

Слайд 6

СНІД Інфекційне захворювання, спричинене вірусом імунодефіциту людини, скорочено ВІЛ Наслідки: Вірус уражає імунну систему людини і призводить до Синдрому набутого імунодифіциту (СНІД) – організм людини Стає беззахисним. Прогнози: Сумна статистика: до 2014 року в Україні кількість ВІЛ – інфікованих може досягти 2,5 млн. людей

Слайд 7

СНІД Хворі на СНІД – не ізгої. Їх не можна виселити на окремий острів, викинути, викреслити з суспільства. Хворі на СНІД – такі самі люди… І насамперед вони потребують всілякої моральної підтримки та милосердя

Слайд 8

Паління Заради цікавості, за компанію, щоб відчути себе дорослим, а потім… можна записуватися до лав професійних курців. Так звичайна цікавість може обернутися підступною залежністю, а шкідлива звичка надовго укоріниться в житті. Твій свідомий вибір Згоден, що мода на здоров’я завжди була і буде актуальною? Згоден, що краще витрачати гроші на морозиво, книги чи диски, ніж на сигарети? Згоден, що втратити свободу через якісь цигарки – просто безглуздість? Вибір за тобою!

Слайд 9

Токсикоманія Це може бути зловживання ліками, або пристрасть до вдихання летючих речовин (ацетон, бензин, клей. Лаки, дезодоранти тощо) Наслідки: Виникає психічна залежність; Тривалість вдихання може обернутися фатальним наслідком; дуже сильно страждають легені, серце, печінка; погіршується пам’ять, розсіюється увага.

Слайд 10

Небезпечні “друзі” Менше проводь часу перед “Ящиком”: здоровішим будеш і фізично, і психічно! Виконуй правила безпеки в інтернеті! Не захоплюйся азартними та комп’ютерними іграми.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Основи Безпеки Життєдіяльності (ОБЖ)