X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Шкідливі звички

Завантажити презентацію

Шкідливі звички

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Що таке шкідливі звички? Шкідливі звички – це паління сигарет, вживання спиртних напоїв, наркотичних чи токсичних речовин.

Слайд 2

Куріння Куріння – найпоширеніша шкідлива звичка. Сигарети містять нікотин, отруйні смоли і багато інших канцерогенів.

Слайд 3

Запам’ятай! Куріння особливо шкодить дітям. Курці часто хворіють на рак легенів. Намагайся не перебувати в одному приміщенні з курцями. Ніколи не кури. Щоб позбутися куріння, необхідно мати дуже сильну волю.

Слайд 4

Алкоголізм Алкоголізм - це важка недуга. На неї захворіють ті, хто часто вживає спиртні напої. В алкоголіків хвора печінка, порушується робота серця, погіршуються розумові здібності, руйнується особистість.

Слайд 5

Запам’ятай! Алкоголізм – це важка недуга, її слід лікувати. Найкращий спосіб не стати алкоголіком – не вживати спиртного. П’яна людина небезпечна для інших, бо вона не контролює своїх вчинків. Уникай п’яниць.

Слайд 6

Наркоманія Наркотики руйнують весь організм. Потяг до них такий сильний, що наркомани заради однієї дози наркотику здатні на крадіжку, насильство і навіть убивство.

Слайд 7

Запам’ятай! Наркоманія важко виліковується. Поширення наркотиків, примус до їх вживання – тяжкий карний злочин. Серед наркоманів багато хворих на небезпечні інфекційні хвороби, у тому числі, на СНІД. Ніколи не пробуй наркотиків.

Слайд 8

Запам’ятай! Шкідливі звички – це куріння, алкоголізм, наркоманія . Шкідливих звичок легше набути, ніж потім позбутися їх. Набуваючи шкідливих звичок, ти власними руками руйнуєш своє здоров’я.

Слайд 9

Шкідливі звички Підготував: учень 3-Б класу Казанківської ЗЗСО №1 Штельмах Миколай

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Основи Безпеки Життєдіяльності (ОБЖ)