X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Пожежна безпека

Завантажити презентацію

Пожежна безпека

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема уроку: “Пожежна безпека”

Слайд 2

На цьому уроці ми дізнаємось: Про необхідність дотримання правил пожежної безпеки; Про невідкладні дії під час пожежі; Про першу допомогу потерпілому під час пожежі.

Слайд 3

Як ви розумієте прислів'я «Диму без вогню не буває?»

Слайд 4

Пожежа – це неконтрольований процес горіння, який несе загрожу життю людей, тварин, знищує природні ресурси, матеріальні цінності.

Слайд 5

Стадії пожежі Початкова. Триває переважно від 15 до 30 хвилин. Для неї характерна невисока температура, полум'я і незначна швидкість поширення вогню. Якщо пожежу встигнуть загасити на цій стадії, вона заподіє найменші збитки. Основна стадія. Триває переважно наступні 30 хвилин, температура полум'я може перевищувати 1000° С. Поже жа швидко поширюється, загасити її дуже важко. Стадія закінчення. Вогонь згасає у міру догоряння матеріалів. Рятувати вже нічого.

Слайд 6

Правила протипожежної безпеки 1) Чому виникають пожежі? 2) Які ви знаєте правила протипожежної безпеки? 3) Що повинні мати місця, де збирається багато людей?

Слайд 7

Якщо сталася пожежа потрібно: Зателефонувати за номером 101 Повідомити: адресу, де сталася пожежа Поверх, під’їзд, з якого будинку видно дим Як зручніше під’їхати до місця пожежі

Слайд 8

Типи вогнегасників: Пінний (ПХП або ПП) Порошковий (П) Вуглекислотний (В)

Слайд 9

Інші засоби пожежогасіння

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Основи Безпеки Життєдіяльності (ОБЖ)