X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Порфирій Корнійович Іванов (Здоровий спосіб життя)

Завантажити презентацію

Порфирій Корнійович Іванов (Здоровий спосіб життя)

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Порфирій Іванов: “Потрібно навчитися жити…”

Слайд 2

Слайд 3

Порфирій Корнійович Іванов Народився 20 лютого 1898 року

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Ми почали брати у Природи тільки “добре” й “тепле”, а від “поганого” і “холодного” стали відгороджуватися, відходити. В цьому наша помилка, ми живемо однобічно, а не всеосяжно. За це нас Природа б'є своїми силами: ми застуджуємося й хворіємо… А якщо ми не втікатимемо від “холодних” якостей Природи, встановимо всі дружні стосунки й Любов до всіх якостей, як “добрих”, “теплих”, так і “холодних”, “поганих” у їхньому поєднанні, тоді ми перестанемо хворіти і застуджуватися, зробимося здоровими. Природа стане нам Матір'ю. Вона через повітря, воду й землю відкриє нам свої сили для нашого повнокровного життя

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

“Сердечне прохання до тебе, прийми від мене кілька порад, як зміцнити своє здоров'я”

Слайд 15

Двічі на день купайся в холодній воді, щоб тобі було добре. Купайся в чому можеш: в озері, річці, ванні. Приймай душ, або обливайся. Гаряче купання закінчуй холодним.

Слайд 16

Перед купанням або після нього, а якщо є можливість, то й разом з ним, вийди на природу, стань босими ногами на землю, а взимку на сніг, хоча б на 1-2 хвилини. Вдихни через рот кілька разів повітря й подумки побажай собі і всім людям здоров'я.

Слайд 17

Не вживай алкоголю й не кури

Слайд 18

Намагайся хоча б раз на тиждень повністю обходитися без їжі і води, з 18-20-ої години п'ятниці до 12 години в неділю. Це твої заслуги і спокій. Якщо тобі важко, то витримай хоча б добу.

Слайд 19

О 12-ій годині дня в неділю вийди на природу босий і кілька разів подихай і поміркуй так, як написано вище. Це свято твого тіла. Після цього можеш їсти все, що тобі подобається.

Слайд 20

Люби навколишню природу. Не плюй довкола і не випльовуй із себе нічого. Звикни до цього – це твоє здоров'я.

Слайд 21

Вітайся з усіма, скрізь і завжди, особливо з людьми старшого віку. Хочеш мати в собі здоров'я – вітайся з усіма.

Слайд 22

Допомагай людям чим можеш, особливо хворим, бідним, ображеним. Роби це з радістю. Відгукнись на їхню нужду душею і серцем.

Слайд 23

Перемагай у собі жадібність, лінощі, самозадоволення, корисливість, страх, лицемірство, гордість. Вір людям і люби їх. Не кажи про них не справедливо й не бери близько до серця недобрі відгуки про них.

Слайд 24

Звільни свою голову від думок про хвороби та нездужання. Це твоя перемога

Слайд 25

Думку не відділяй від справи. Прочитав – добре, але головне – роби.

Слайд 26

Розказуй та передавай досвід цієї справи, але не хвались і не звеличуйся цим. Будь скромним.

Слайд 27

ставай і займай своє місце в природі, воно ніким не зайняте і не купується ні за які гроші, а тільки власними справами і працею в природі собі на благо, щоб тобі було легко. Я прошу, я благаю всіх людей:

Слайд 28

Дорогі ви мої, всі ваші хвороби від нежерсті вашої: від тепла, від смачної їжі, від спокою. Не бійтеся холоду, він мобілізує, як нині модно казати, захист організму. Холод кидає в тіло гормон здоров'я. Нехай кожний покумекає, що йому важливіше — справа або малі радості. На все повинна бути перемога. Людина повинна жити в перемозі; якщо її не одержиш, гріш тобі ціна в базарний день... Навіщо лікуватися, коли можна й треба хворобу в тіло не пускати!

Слайд 29

Слайд 30

Здоров'я Вам, до побачення!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Основи Безпеки Життєдіяльності (ОБЖ)