X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ОРЕЛ Володимир Іванович

Завантажити презентацію

ОРЕЛ Володимир Іванович

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Спортсмен і педагог за фахом, організатор за покликанням, людина неспокійної творчої вдачі, завдяки гострому розуму, надзвичайній працездатності та наполегливості він завжди досягає найвищих результатів у справах, які доводиться вирішувати.

Слайд 2

ОРЕЛ Володимир Іванович

Слайд 3

Педагогічне кредо вчителя: «Якщо твої плани розраховані на рік – сій жито; на десятиліття – саджай дерево; на вічність – виховуй дітей»

Слайд 4

Слайд 5

МЕТОДИЧНА ПРОБЛЕМА: “Формування в учнів умінь і навичок самостійних занять фізичною культурою”

Слайд 6

Мета: Формування фізичного, психічного, духовного здоров’я школярів Розвиток основних фізичних якостей та рухових здібностей Підвищення рівня фізичної підготовленості учнів

Слайд 7

Завдання: Допомогти у формуванні особистості учня, відпрацювання стратегії на життєві перспективи; Навчити раціональному режиму навчання, праці, відпочинку, рухового режиму, виконання правил особистої гігієни; Ознайомити з різними видами спорту та оздоровлення організму; Формувати комунікативні навички та вміння співпрацювати.

Слайд 8

Принципи роботи: Чіткий розподіл школярів за певними ознаками на групи, виділення індивідуальних особливостей кожного учня; Визначення для кожної групи та для окремих учнів найбільш ефективних засобів фізичної підготовки; Дозування фізичного навантаження з урахуванням рівня підготовки кожного учня; Використання доцільних форм та методів навчання.

Слайд 9

Шляхи зростання педагогічної майстерності через самоосвіту Практична спрямованість Наукова спрямованість Презентація індивідуальних напрацювань Активна творча діяльність Теоретична розробка й практична апробація особистих матеріалів

Слайд 10

Якість знань з фізичної культури

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

Слайд 16

Слайд 17

Слайд 18

Слайд 19

Слайд 20

Система роботи з фізкультурно-оздоровчої діяльності

Слайд 21

Слайд 22

Слайд 23

Слайд 24

Слайд 25

НАШІ ДОСЯГНЕННЯ

Слайд 26

Слайд 27

І місце в заліку спартакіади по ІІ групі: - І місце –загальні змагання з футболу серед загальноосвітніх шкіл. - ІІ місце – фінальні змагання з футболу. - І місце - загальні змагання з волейболу. - І місце – фінальні змагання з волейболу. - ІІ місце – обласні зональні змагання з футболу. - ІІ місце – зональні змагання з баскетболу. Сугак С. – І місце в змаганнях з кросу. Шваничик О. – І місце в змаганнях з кросу. Серебряков Б – ІІ місце в змаганнях штовхання ядра. Сливканич Є – чемпіон області з футболу серед юнаків. Сливканич Є – ІІ місце (стрибки у довжину з розбігу). Малета В – ІІ місце – шахи. Шваничик О – ІІІ місце – шахи.

Слайд 28

І місце в спартакіаді по ІІ групі: - І місце – зональні змагання з футболу серед ЗОШ. - І місце – фінальні змагання з футболу. - І місце – зональні змагання з волейболу. - ІІ місце – Фінальні змагання з волейболу. - І місце – зональні змагання з баскетболу. - ІІ місце – фінальні змагання з баскетболу. - ІІІ місце – фінальні змагання «Шкіряний м'яч». Сливканич Є – ІІІ місце- Всеукраїнські змагання серед юнаків з футболу м. Переяслав – Хмельницький. Шваничик О. – І місце –крос. Шваничик О. – І місце – легка атлетика(біг 800 м.). Гузь О. – стрільба з пневматичної зброї. Малета В. – ІІІ місце – шахи. Голубець В. – ІІІ місце – шахи.

Слайд 29

І місце – спартакіада серед ЗОШ по ІІ групі: - І місце – зональні змагання з футболу серед ЗОШ - І місце – фінальні змагання з футболу серед ЗОШ. - ІІ місце – обласні змагання з футболу м. Берислав. - ІІ місце – зональні змагання з волейболу серед дівчат. - ІІ місце – зональні змагання з волейболу серед юнаків. - ІІ місце – зональні змагання « Шкіряний м'яч». - ІІ місце – змагання « Джура» серед ЗОШ. - ІV місце – фестиваль «Нащадки козацької слави». Олійник Є. – ІІ місце – легка атлетика (стрибки у довжину з розбігу). Шваничик О.– І місце – легка атлетика ( біг 800м). Шваничик О.– ІІІ місце шахи.

Слайд 30

2004-2005

Слайд 31

2006-2008

Слайд 32

2010

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Портфоліо