X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Пішохід і машини. Автомобіль – джерело небезпеки

Завантажити презентацію

Пішохід і машини. Автомобіль – джерело небезпеки

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Підготувала Вчитель початкових класів Чортківської ЗОШ №2 Григорук С.Л. Пішохід і машини. Автомобіль – джерело небезпеки.

Слайд 2

У – урожайний (на нові знання). Р – розвивальний. О – організований. К – красивий.

Слайд 3

«Мозковий штурм» Заборонні

Слайд 4

Попереджувальні

Слайд 5

Наказові

Слайд 6

Знаки сервісу

Слайд 7

Транспорт

Слайд 8

Мудрі поради світлофора Зупинятися, перш ніж зробити крок на проїжджу частину Завжди використовувати підземний перехід, якщо він є Перетинати дорогу тільки в зазначених місцях (біля світлофора, пішохідним переходом) Триматися подалі від машин, що виїжджають заднім ходом Не переходити вулицю, почувши сигнал машин екстреної допомоги або спецмашин Не бігти через дорогу

Слайд 9

Трикутник безпеки Стан доріг Стан транспортних засобів Поведінка людей

Слайд 10

Інтерактивна гра “Подорож”

Слайд 11

Допоможемо Маші

Слайд 12

Зупинний і гальмівний шлях

Слайд 13

Знайдіть правильну відповідь й обґрунтуйте її. Що впливає на збільшення гальмівного шляху? а) Обмежена оглядовість; б) нові шини, легка машина; в) слизька дорога; г) гладка дорога Коли переходиш вулицю під час ожеледиці або туману, не можна: а) переходити в місцях, де є круті повороти або зиґзаґи; б) переходити у встановленому місці; в) йти, поки не переконаєшся, що проїжджа частина вільна, а транспорт знаходиться на достатній відстані від тебе; г) переходити там, де дорога не освітлена.

Слайд 14

Особистий кошик ?

Слайд 15

Молодці! Бліц-турнір Людина, яка рухається пішки – це… (пішохід) Для чого призначений тротуар? (для руху пішоходів) Як рухатись тротуаром? (дотримуватись правого боку). Де треба переходити дорогу? (на переході) Як позначаються пішоходні переходи? (знаком і розміткою типу «зебра»). Якщо перехід не позначено, як переходити дорогу? (подивитися ліворуч, а посередині дороги-праворуч). У заміській зоні, де немає тротуару, як рухатися пішоходу? (назустріч руху транспорту, узбіччям дороги). Що таке проїжджа частина? (дорога для руху транспорту). Чому не можна перебігати дорогу перед транспортом, що рухається? (можна потрапити під колеса автомобіля). Чи можна гратися на дорозі? (ні). Помічники пішоходів на перехресті . (світлофор, регулювальник). Скільки очей у світлофора? (три)

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Основи Безпеки Життєдіяльності (ОБЖ)