X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Теплові машини. Теплові двигуни

Завантажити презентацію

Теплові машини. Теплові двигуни

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Першою була парова машина, яка здійснила дійсно революційні зміни в техніці та промисловості. Створення двигунів внутрішнього згоряння послужило базою для автомобілебудування,літакобудування, для сільськогосподарського машинобудування. З’явилися літаки, автомобілі, трактори,комбайни та інша сільськогосподарська техніка.

Слайд 3

Парові й газові турбіни сприяли розвиткові суднобудівної промисловості,авіації,електроенергетики. На заміну тихохідним літаками зпоршневими двигунамиприцшли турбоактивні і реактивні літаки, швидкість яких досягла швиткості звуку.

Слайд 4

У хх столітті досягнуто значного прогресу в ракетобудуванні.З’явилися нові типи реактивних двигунів, космічні ракети. Людина зробила крок у космос.Спочатку це був штучниц супутник Землі, а в 1961 році З’явивсяперший у світі космонавт Юрій Олексійович Гагарін.Польоти людей у космос стали легулярними. В 1997 році в космосі побував громадянин незалежної України Леонід Костянтинович Каденюк.

Слайд 5

Основна частина електричної енергії виробляєця на теплових й атомних електростанціях , генератори яких приводять в рух парові турбіни.

Слайд 6

Вивчення будови, загальних принципів роботи і властивостей теплових двигунів, знайомство з історією їх створення, вивчення їх впливу на навколишнє середовище- важливе завдання учителів фізики загальноосвітньої школи.

Слайд 7

Дізнаючись більше про теплові машини і теплові двигуни, учні готують себе до роботи з ними, до створення нових видів цих чудових машин, які полегшують працю людей.

Слайд 8

Прогрес людства найтісніше пов’язаний з розвитком енергетики. Оволодіння новими джерелами енергії, відкриття нових шляхів її перетворення й використання - це ціла епоха в історії матеріальної культури.

Слайд 9

Ще в середні віки почалися з’явилися проекти машин, які могли б самі виконувати роботу за рахунок машин, які повинні були виконувати роботу без будь-яких затрат енергії.

Слайд 10

З появою перших ремісницьких цехів і мануфактур в кінці XVII – на початку XVlll століття і з приходом на заміну їм фабрик і заводів виникла потреба в різноманітних машинах і верстатах. Для їх виготовлення необхідний був метал, а також руда й паливо для його виплавляння. Спочатку це були дрова, а потім кам`яне вугілля, яке потрібно було добувати з глибоких шахт.

Слайд 11

АВТОРИ Учні 8-го класу Вус Олег, Крулик Віктор, Скібіцький Павло.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика