X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Теплові машини. Холодильна машина

Завантажити презентацію

Теплові машини. Холодильна машина

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Що спільного на показаних фото?

Слайд 7

Тема: Теплові машини. Холодильна машина.

Слайд 8

Схема роботи теплового двигуна

Слайд 9

Група 1 ККД теплового двигуна Знайти в підручнику та довідкових матеріалах відповіді на питання: Як визначають ККД теплового двигуна? З яких процесів складається цикл Карно? Як визначають ККД ідеальної теплової машини? Чи буде дорівнювати ККД теплової машини 100%, якщо усунути сили тертя? Яким чином можна збільшити ККД теплового двигуна?

Слайд 10

Група 2 Холодильні машини Знайти в підручнику та довідкових матеріалах відповіді на питання: Що таке холодильна машина? Для чого вона призначена? Який принцип роботи холодильної машини? Чи можна охолодити закриту кімнату, якщо залишити відкритими дверцята холодильника? Чому?

Слайд 11

Група 3 Екологічні проблеми, пов'язані з використанням теплових двигунів Знайти в підручнику та довідкових матеріалах відповіді на питання: Як і чому впливають теплові машини на навколишнє середовище? Запропонуйте способи зменшення шкідливого впливу теплових машин на навколишнє середовище?

Слайд 12

Задачі Яким є максимально можливий ККД двигуна, у якого T1= 2000 K, а T2=100 °C (як в автомобільного двигуна)? 2. Яким є ККД теплового двигуна, якщо робоче тіло, діставши від нагрівника кількість теплоти 1,6 МДж, здійснило роботу 400 кДж? Яка кількість теплоти передана холодильникові?

Слайд 13

Домашнє завдання Опрацювати § 56 Розв’язати впр. 28 (5)

Слайд 14

Слайд 15

Фізика. Астрономія. 7 – 12 класи. Програма для загальноосвітніх навчальних закладів. – К.: Ірпінь, 2005. Коршак Є.В. Фізика: 10 кл.: підруч. для загальноосвіт. навч. закл.: рівень стандарту / Є.В. Коршак, О.І. Ляшенко, В.Ф. Савченко. – К.: Генеза, 2010. Кирик Л.А. Усі уроки фізики. 10 клас. – Х.: Вид. група «Основа», 2010. Туманцова О.О. Фізика. 10 клас. Рівень стандарту: Розробки уроків / О.О. Туманцова. – Х.: Видавництво «Ранок», 2010. Список використаних джерел

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика