X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Дороги в мікрорайоні школи, громадський транспорт, зупинки

Завантажити презентацію

Дороги в мікрорайоні школи, громадський транспорт, зупинки

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Дороги в мікрорайоні школи, громадський транспорт, зупинки

Слайд 3

Автобус, тролейбус, трамвай, маршрутне таксі називають наземним транспортом, а метро – підземним.

Слайд 4

Громадський транспорт

Слайд 5

ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ ГРОМАДСЬКИМ ТРАНСПОРТОМ

Слайд 6

Знаки у метрополітені

Слайд 7

Слід додержуватись таких правил Чекай на громадський транспорт на посадочних майданчиках, тротуарі чи узбіччі. Заходь та виходь із транспорту лише після повної зупинки. Не поспішай, не штовхайся. У салоні не затримуйся біля дверей. Якщо їдеш стоячи, тримайся за поручень, хоча б однією рукою. Сідаючи в трамвай та висаджуючись із нього, переходь дорогу тоді, коли транспорт зупинився. Якщо ти помітив дим у салоні чи відчув неприємний запах, терміново повідом водія чи кондуктора. Виходь, не доторкаючись до металевих частин.

Слайд 8

Ситуативні завдання Що безпечніше: обійти транспорт на зупинці і перейти дорогу по пішоходному переходу чи дочекатися, поки він від’їде? У напівпорожньому автобусі ти побачив залишений пакет. Поясни свої дії.

Слайд 9

Дороги, що ведуть до школи Згадай домашню адресу та адресу навчального закладу. Запиши назви вулиць, якими ти йдеш. Намалюй дорожні знаки, що трапляються на шляху. Поясни їх значення. Назви транспорт, яким ти добираєшся до школи. Пригадай, як облаштовані зупинки. Визнач небезпеки, що можуть зустрітися на шляху. Пригадай, якими переходами ти користуєшся. Назви безпечні. Зроби висновок, яким є твій шлях – безпечним чи ні.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Основи Безпеки Життєдіяльності (ОБЖ)