X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Чи варта крапля задоволення життя людини?

Завантажити презентацію

Чи варта крапля задоволення життя людини?

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Чи варта крапля задоволення життя людини?

Слайд 2

Палити спробували… До 12 років – 30% До 13 років – 47% До 14 років – 55% До 15 років – 65% До 16 років – 78% До 17 років – 80% Коли ж починають палити? Частіше в шкільному віці. Пік це 14, 17, 19 років.

Слайд 3

Статистика Щорічно люди викурюють 3600 млрд. цигарок; 3,5 млрд. людей світу пропускають через легені отруйний дим від 5 млрд. кілограмів тютюну; В даний час в Україні палить кожний другий хлопчик і кожна четверта дівчинка

Слайд 4

Частка тих, хто почав курити протягом останніх 10 років, серед тих, хто ніколи не курив до цього, в залежності від статі та ставлення до легких сигарет

Слайд 5

Колишні курці, які вважають “легкі сигарети” безпечнішими, мають більшу очікувану ймовірність почати курити знову протягом наступних 5 років

Слайд 6

Продаж та споживання сигарет в Україні (мільярдів штук)

Слайд 7

Більшість населення України (53%) перебуває під впливом навколишнього тютюнового диму принаймні щоденно

Слайд 8

В оброблених фабричним способом листів тютюну міститься: нікотину - до 6%, вуглеводів - до 30%, органічних кислот - до 17%, ефірних масел - до 2%, білкових сполук - до 13%. Тютюн – як однорічна так і багаторічна рослина. Описано приблизно 70 видів тютюну, хоча використовується тільки два: власне тютюн і махорка. Тютюновий дим містить: азотну, уксусну і синильну кислоти, цианістий водень, аміак, акролеін, ізотопи свинцю, висмута, полонія, бензперен.

Слайд 9

Птахи (горобець, голуб) гине, якщо до його дзьобу піднести лише скляну палочку змочену нікотином Кролик гине від 1/4 каплі нікотину, собака - от 1/2 каплі. Для людини смертельна доза нікотина становить від 50 до 100 мг, або 2-3 каплі.

Слайд 10

Чому ж підлітки палять? 1 місце – починають палити під психологічним впливом друзів, які палять; 2 місце – цікавість, інтерес, почуття нового; 3 місце – бажання здаватися дорослим. Цигарка в руках на думку курця є символом незалежності, самостійності, хоробрості.

Слайд 11

Куріння і підлітки Більшість невстигаючих учнів виявилась в тих класах, де учні палили; Підліток, який палить помітно відстає від своїх однолітків не тільки психологічно, але й фізично; Недостатньо кров насичена – киснем, порушення обміну речовин, а також засвоєння вітаміну С, призводить до зниження працездатності; Більшість курців це люди недостатньо вольові.

Слайд 12

Звичка чи залежність? Звичка Мені подобається; Я можу перестати думати про це; Якщо я не отримаю те, що мені хочеться, то це не вплине на мій фізичний стан; В мене не має бажання збільшувати дозу; Мені добре з близькими мені людьми; Я вільний. Залежність Я повинен; Я не можу без цього жити; Я завжди думаю про це; Якщо я не отримаю те, що мені хочеться, то я відчуваю фізичний біль; Я збільшую дозу, знаючи, що це небезпечно для життя; Я втрачаю родину і друзів; Я – раб.

Слайд 13

Міжнародний день боротьби з палінням 15 листопада

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Основи Безпеки Життєдіяльності (ОБЖ)