X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Система освіти США

Завантажити презентацію

Система освіти США

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Система освіти Сполучених Штатів Америки Мініч В.В..

Слайд 2

Дитячий садок, ясла 4 – 6 років Початкова школа 6 – 12 років, 1-6 класи Молодша середня школа 13 – 15 років, 7 – 9 класи Старша середня школа 16 – 18 років, 10 – 12 класи Середня освіта Система тестування Коледжі: технічні і місцеві, 2 роки Степінь: Assotiate Degre Коледжі чотирьохрічного навчання Степінь: бакалавр Середня професіональна освіта Університети: Бакалавр 4 роки Магістр +2 роки Доктор + 3 роки Вищі учбові заклади Система вищої освіти США

Слайд 3

Обов’язкова освіта у Сполучених Штатах розпочинається з 6 років, триває 12 років і має за побудовою різні варіанти: 8 +4, 6 + 3 + 3, 6 + 6 років. Найчастіше це другий варіант з послідовним вільним переходом між початковою, середньою і вищою школою. Батьки можуть обрати безоплатні державні школи чи приватні.

Слайд 4

Система оцінювання у школах У США немає загальнодержавної шкали оцінок. Застосовуються як різні варіанти числових, так і рейтингові. Все ж найпоширеніша 5-бальна з позначенням балів літерами від А до Е. А - 15% учнів - постійно високий рівень готовності, глибоких знань і оригінальність (відмінно). В - 25% учнів - рівень, відверто більш високий, ніж середній (добре). С - 35% учнів - середній рівень виконання завдань (середньо). D - 15% учнів - мінімальний рівень знань (нижче середнього). F - 10% учнів - незадовільні результати або повне незнання навчального матеріалу.

Слайд 5

Вища освіта Вступ до ВНЗ Заяви у вищі заклади освіти учні США подають у віці 17 років. Для зарахування необхідно успішно скласти відповідні тести й отримати атестат. Останній рік школи частина учнів присвячує поглибленому вивченню тих дисциплін, які вони планують обрати в закладах вищої освіти. Успішне складання заключних тестів може дати право розпочати занаття у ВЗО відразу з другого курсу. Дисципліни, які вивчають студенти у ВУЗах: 22 % - бізнес 9% - соціологія 7% - педагогіка 6% - психологія, мистецтво, медицина 5% - ЗМІ, инженерное дело 4% - програмування, англійська мова, біологія

Слайд 6

Особливості вищих навчальних закладів США Американські закони визначають, що незалежно від підпорядкування всі ВНЗ вважаються автономними об’єднаннями під наглядом усього суспільства (федерального уряду і урядів штатів ) й фактичним керівництвом органів що складаються з представників наукової громадськості, місцевої влади, підприємницьких і фінансових кіл, професорів, відомих громадян з дипломами даного ВНЗ. Вироблена ними стратегія розвитку закладу реалізується затвердженим наглядовою радою президентом закладу та його адміністративною командою. У кожному штаті за сторіччя сформувалася власна структура координації діяльності розташованих на його території ВНЗ і відбулося встановлення спільних «правил гри і вимог» (стандарти з прийому і програми, форми звітності й перевірок, рівні фінансового забезпечення тощо). Усі численні громадські організації разом формують Американську раду з освіти, завданням якої є представлення загальних інтересів і потреб системи освіти й мільйонів її учасників перед федеральним урядом і президентом.

Слайд 7

Класифікація ВНЗ Кілька тисяч найрізноманітніших ВНЗ Сполучених Штатів можна класифікувати багатьма способами:

Слайд 8

Доступність Американська вища освіта належить до відкритих, бо створює досить сприятливі умови для вступу у ВНЗ тим, хто виявив бодай середнє бажання продовжити навчання після середньої школи Зарахування залежить від політики ВНЗ, який має право вирішити, чи приймати усіх абітурієнтів з дипломами, чи застосовувати вид селекції. Якщо заклад користуються підвищеною популярністю, селекція буває досить жорсткою і комбінує врахування результатів вивчення профільних предметів у школі з т тестом на перевірку рівня шкільних знань.   Під час зарахування, крім результатів тестів, враховується багато інших параметрів: результати співбесіди, рекомендації шкіл і вчителів, успіхи кандидата у позаурочній діяльності (спорт, гуманітарна робота, мистецькі захоплення і досягнення тощо), соціальне походження і забезпеченість, склад сім’ї, приналежність до дефаворизованих груп суспільства тощо.

Слайд 9

АКАДЕМІЧНИЙ РІК І ЕКЗАМЕНИ. Академічний рік (вересень — кінець травня) поділяється на два семестри з тривалістю від 14 до 18 тижнів кожен. Одночасно студенти вивчають 4-5 предметів, складаючи після виконання програми екзамени. Застосовують усі види занять, лекції можуть читатися у малих, середніх і великих (до 1000 студентів) потоках. 1-2 рази на тиждень у малих (15-30 студентів) групах організовуються семінари з тем лекцій, до яких студенти готуються самостійно у бібліотеках Діє «комбінована» шкала оцінок, що поєднує кредити і оцінки (бали). Оцінки, позначають великими літерами: A — відмінно (4 бали), B — добре (3), C — посередньо (2), D — прохідна (1), Е — незадовільно (0).

Слайд 10

КВАЛІФІКАЦІЇ У США порівняно багато і різних кваліфікацій, дипломів і сертифікатів, які присуджуються після завершення програм різного рівня. Загалом рівнів вищої освіти три.

Слайд 11

Фінансова допомога студентам позики Програма Робота + Навчання - одночасно і вчишся, і працюєш Reserve Office Training Core (ROTC) - в обмін на плату за навчання студент повинен служити в армії на літніх канікулах Гранти та стипендії - в основному за програмами федерального уряду і уряду штатів

Слайд 12

НАВЧАННЯ СТУДЕНТІВ-ІНОЗЕМЦІВ ДОПУСК. Вища освіта США належить до найвідкритіших для іноземців, хоч вартість її досить висока. Країна вже багато років утримує світове лідерство як за розміром контингенту студентів-іноземців (але не за їх відсотком серед усіх студентів), так і за кількістю країн, з яких вони прибувають. Для навчання досить виконати три попередні умови: — засвідчити володіння мовою і скласти відомий тест на знання англійської як іноземної (TEFL) з оцінкою понад 500 чи якийсь інший еквівалентний мовний тест; — мати атестат про закінчення середньої 12-річної чи іншої освіти, яку б американський ВЗО захотів визнати еквівалентним до національного диплома за старшу середню школу; — заплатити за навчання або отримати фінансову допомогу від американських чи інших спонсорів.

Слайд 13

Кращі ВУЗи США Гарвардський, Прінстонський, Єльський, Колумбійський Масачусетський

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Наука