X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ПАРОВА МАШИНА

Завантажити презентацію

ПАРОВА МАШИНА

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Найстарішим типом теплових машин є парова машина. Парова машина – це машина, в якій енергія пари безпосередньо перетворюється в енергію руху поршня.

Слайд 3

Основною частиною парової машини є поршневий двигун.

Слайд 4

Першу парову машину побудував у 1690-х роках французький винахідник Дені Папен. Вона була недосконала. Коефіцієнт корисної дії цієї машини був дуже низький, машина працювала повільно.

Слайд 5

Першу універсальну парову машину створив у 1766 році російський винахідник і механік Іван Іванович Ползунов. Машина працювала на одному з гірничовидобувних заводів в Алтайському краї.

Слайд 6

І.І Ползунову дало йому право в 1764 році приступити на Барнаульському заводі до будівництва своєї машини.

Слайд 7

Винахідник не дожив до першого пуску двигуна. Він помер у травні 1765 року у віці 38 років від чахотки.

Слайд 8

Деякий час машина провалялась без руху, а потім була розібрана. Її модель була здана до Академії наука, де безслідно зникла.

Слайд 9

У 1764 році до фізичного кабінету університету, де працював Джеймс Уатт, майбутній винахідник, потрапив на ремонт модель парової машини Ньюкомена, яка викликала велику зацікавленість Уатта і вплинула на його подальше життя.

Слайд 10

У свої 36 років Джеймс Уатт зробив спробу побудувати власну першу “вогняну машину”, в якій застосував своє головне удосконалення-конденсацію.

Слайд 11

До 1800 року завод, створений Джеймсом Уаттом, випустив 250 таких машин.

Слайд 12

Помер Д. Уатт у віці 83 років. Він похований у Вестмінстерському абатстві. На його могилі зроблено напис: ”Його генію вдалося шляхом досліду удосконалити парову машину.

Слайд 13

У 1816 році пастор Роберт Стерлінг, що обіймав посаду міністра в справах церкви Шотландії, отримав перший патент на двигун, що використовував нагріти повітря.

Слайд 14

Автори презинтації Лук’янова Ольга, Мариняк Тетяна, Рехліцька Вікторія.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Наука