X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Двигуни. Парова турбіна"

Завантажити презентацію

"Двигуни. Парова турбіна"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Двигуни парові бензинові дизельні

Слайд 3

БЕНЗИНОВІ ДВИГУНИ   У сучасних автомобілях, автобусах, а також на багатьох поїздах і літаках використають двигуни внутрішнього згоряння, що працюють на бензині або дизельному паливі. У циліндрі бензинового двигуна паливо змішується з повітрям, потім іскра запалює цю суміш, штовхаючи поршень униз у чотиритактному циклі.   В автомобілях використаються чотиритактні двигуни внутрішнього згоряння (за один цикл поршень двічі піднімається й двічі опускається). Повітря й пальне в циліндр впускають клапани, розташовані зверху. Вибух палива, що запалилося, штовхає поршень униз, а той за допомогою шатуна повертає колінчатий вал, коробку передач передавальне обертання на колеса.

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

ДИЗЕЛЬНІ ДВИГУНИ   У дизельних двигунах, як й у бензинових, є циліндри, поршні, клапани й система подачі палива, але відсутня система запалення палива. У них паливо запалюється за рахунок найсильнішого нагрівання при стиску паливної суміші поршнем у циліндрі. Вибух суміші штовхає поршень назад, змушуючи машину працювати.  

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Парова турбіна Парова турбіна – це перший паровий двигун з робітничим органом, який повертається і працює безперервно. Він потрібен для перетворення теплової енергії пара водяного в механічну роботу. Парова турбіна використовує не потенційну енергію, а кінетичну енергію пара. Спроби створити парову турбіну тривали дуже довго. Відомий опис примітивної парової турбіни, зроблений Героном Олександрійським (1 в. До н.е.). Але тільки в кінці 19 в., коли машинобудівля і металургія досягли достатнього рівня, К. Г. П. Лаваль (Швеція) та Ч. А. Парсонс (Великобританія) незалежно один від одного у 1884-89 рр. створили промислово пригодні парові турбіни.

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

Слайд 16

Теплові турбіни Чисто конденсаційні теплофікаційні Спеціального призначення Чисто конденсаційні перетворюють максимально можливу частину теплоти пара в механічну роботу. Вони можуть бути стаціонарними або транспортними. Транспортні використовують, як допоміжні двигуні на кораблях і судах. Теплофікаційні парові турбіни служать для одночасного отримання електричної та теплової енергії. Такі парові турбіни використовують у технологічних цілях (Наприклад опалювання). Теплові турбіни спеціального призначення зазвичай використовують на металургійних, машинобудівних і хімічних підприємствах. Навідміно від інших, теплові турбіни спеціального призначення не виготовлюють великими кількостями, а тільки за спеціальними замовленнями.

Слайд 17

Слайд 18

Слайд 19

Слайд 20

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Фізика