X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Двигуни внутрішнього згоряння

Завантажити презентацію

Двигуни внутрішнього згоряння

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Спеціальність “Двигуни внутрішнього згоряння” Первомайський політехнічний інститут НУК імені адмірала Макарова Напрям підготовки “Машинобудування”

Слайд 2

Слайд 3

Слайд 4

Двигуни внутрішнього згоряння можуть бути мініатюрними …

Слайд 5

І не зовсім мініатюрними…

Слайд 6

І зовсім не мініатюрними…

Слайд 7

- інженер – конструктор; - інженер - технолог; - інженер - випробувач; - інженер - механік; - майстер дільниці; - інженер з якості; - інженер з транспорту; - інженер з нормування праці; - інженер з діагностування технічного стану ДВЗ; - науковий співробітник; - викладач у вищих навчальних закладах 1 та 2 рівня акредитації; - референт або менеджер в комерційних фірмах та рекламних агентствах. Відповідно до освітньо-кваліфікаційної характеристики випускники спеціальності «Двигуни внутрішнього згоряння» мають право займати первинні посади:

Слайд 8

Студенти кафедри здобувають знання в облаштованих сучасними засобами навчання лекційних аудиторіях та лабораторіях.

Слайд 9

Слайд 10

Значна увага в процесі навчання приділяється науковій роботі викладачів та студентів, яка проводиться в лабораторії кафедри та підприємствах галузі. Результати своєї наукової роботи викладачі та студенти доповідають на міжвузівських та міжнародних конференціях, кращі студентські роботи приймають участь в конкурсах різних рівнів.

Слайд 11

Студенти мають доступ до мережі Internet завдяки створеній на території політеху та студентського гуртожитку зоні вільного Wi-Fi.

Слайд 12

Окрім якісного навчального процесу студенти кафедри ДВЗ активно проводять дозвілля: приймають участь у професійних та спортивних змаганнях.

Слайд 13

На даний час наші випускники працюють на ряді підприємств України (ТДВ «Первомайськдизельмаш», ВАТ «Фрегат», Київському суднобудівному, судноремонтному заводі), Росії (ВАЗ, нафтовидобувних підприємствах півночі), Ємену (судноремонтні заводи), Китаю (суднобудівні заводи) та інших країн світу. Вони займаються проектуванням двигунів, їх виготовленням, ремонтом і експлуатацією займаючи посади різних рівнів.

Слайд 14

Здобувши спеціальність “Двигуни внутрішнього згоряння”, Ви не загубитесь на ринку праці

Слайд 15

Вони теж механіки!!!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне