X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
2011 - міжнародний рік вивчення хімії ЮНЕСКО

Завантажити презентацію

2011 - міжнародний рік вивчення хімії ЮНЕСКО

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

2011 - міжнародний рік хімії ЮНЕСКО Мірошниченко М.О. НТБ НТУУ “КПІ” 2011 р.

Слайд 2

Починаючи з 1959 року Організація Об’єднаних Націй проголошує міжнародні роки задля того, щоб привернути увагу до основних проблем та заохотити міжнародну спільноту вирішувати питання, що є глобально важливими для людства.

Слайд 3

Генеральна  Асамблея Організації Об'єднаних Націй на 63 сесії  ухвалила проголосити 2011 рік Міжнародним роком хімії

Слайд 4

-- Міжнародний союз теоретичної та прикладної хімії (IUPAC), --Організація Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО)

Слайд 5

громадське визнання Хімії для задоволення світових потреб; підвищення зацікавлення хімією серед молодих людей; визнання важливої ролі жінки в хімічній науці і видатних історичних подій в цій галузі - в тому числі 100-річчя присудження Нобелівської премії Марії Кюрі і Міжнародної Асоціації Хімічних Товариств. Були заплановані різні заходи, мета яких:

Слайд 6

43-й міжнародний конгрес хіміків відбувся в серпні в Пуерто Ріко; організований Міжнародним союзом теоретичної та прикладної хімії (IUPAC); участь взяли понад 3 тис. делегатів з 52 країн світу, в тому числі – 7 лауреатів Нобелівської премії з хімії; девіз конгресу: “Хімія об’єднує інновації Америк і всього світу”

Слайд 7

ХІХ з’їзд з загальної і прикладної хімії ім. Д.І.Менделєєва відбувся у вересні в м. Волгограді; перший відбувся у 1907 р.; традиційна тематика виступів – різні напрямки розвитку хімічної науки, технології, промисловості і освіти; були запрошені вчені з різних країн, в тому числі – лауреати Нобелівської премії.

Слайд 8

Глобальний експеримент: "Вивчення хімії у світі: вода як хімічний розчин" і "Вода любить хімію" цільовою аудиторією стали школярі усіх континентів; тематика проектів: очищення води і якість водних ресурсів; 4-7 квітня 2011 р. на базі НТУУ "КПІ" ХТФ провів фінальний український етап "Міжнародного юнацького водного призу" для школярів з усіх областей України.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Наука