X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Мелодійний шлях Костянтина Меладзе

Завантажити презентацію

Мелодійний шлях Костянтина Меладзе

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Мелодійний шлях Костянтина Меладзе

Слайд 2

План 1.Вступ. 2.Біографія Костянтина. 3.Творчі здібності. 4.Спадчина композитора. 5.Моє ставлення до творчості Меладзе. 6.Висновок. 7.Використана література.

Слайд 3

Вступ. Костянтин Меладзе видатний російський, український композитор та музикант . Володар надзвичайно ніжної душі, тонкого слуху, людина – музика. Один із найталановитіших композиторів сьогодення, автор тисячі хітів які відомі по всьому світу та нагороджені достойними нагородженнями. Володар багатьох звань таких як «Людина року»

Слайд 4

Біографія Костянтина. Місце народження та освіта Народився Костянтин в місті Батумі(Грузія). Закінчив музичну школу по класу фортепіано та скрипки. Пізніше - Миколаївський кораблебудівний інститут. Ріс дуже тихим, спокійним хлопчиком збирав пластинки і разом із братом слухали їх. Уже з студеньських років Меладзе потрапив у полон до музики. Але його талан ніхто поки що не помічає, адже були захмарені надзвичайним успіхом молодшого брата Кості – Валерія.

Слайд 5

Початок кар’єри Працював інженером-проектувальником в конструкторському бюро до тих пір, поки в 1989 року не захопився серйозно музикою. Саме тоді він став учасником популярної радянської групи "Діалог" в якості клавішника та автора пісень.

Слайд 6

Творчі здібності. У 1989 році Костя не зважає на настанови своїх батьків і допомагає брату та гурту «Діалог» піднятися на вершину успіху. Валерій був солістом групи із великим задоволенням виконував пісні написані Костянтином.

Слайд 7

Творча діяльність. Далі разом з Валерієм Костянтин працював в групі «Квітень», пізніше вони зайнялися сольною творчістю. У 2000 році Костянтин спільно з Дмитром Костюком заснував групу «ВІА Гра». Пише пісні для Софії Ротару, Валерія Меладзе, груп «БиС», ВІА Гра, «Інь-Ян» та іншим артистам.

Слайд 8

Спадщина композитора. Працювати з Костянтином мрія кожного артиста сьогодення. Але на жаль пощастило не всім бажаючим і не менш талановитим . Найвдалішими проектами творця на сьогодні стали.

Слайд 9

Валерій Меладзе Валерій Меладзе молодший брат Костянтина після того як вони разом із братом залишили творчу діяльність у групі «Квітень» Валерій розпочав сольну кар’єру продюсером та автором якого став Костянтин. Прекрасні пісні Костянтина та у виконанні Валерія дуже швидка стали хітами.

Слайд 10

Гурт «Виа-Гра» У 2000 році Костянтин спільно з Дмитром Костюком заснував групу «ВІА Гра». Яка проіснувала на естраді больше ніж 10 років, заполонили серця тисячів шанувальників особливо представників сильної статі. Склад групи багато разів змінювався, але не зважаючи на те популярність група ніколи не втрачала, адже 95.9 % ропулярності залежить від пісень Костянтина.

Слайд 11

«Інь-Янь» Продюсувати гурт «Інь – Янь» Меладже старший ства після закінчення російської «Фабрики зірок 7» Творчий потенціал учасників відразу помітив Костянтин і став надалі опікуватися групою.

Слайд 12

Інші праці композитора А також Костянтин Меладзе являється автором пісень які виконують: Анастасія Приходько, Поліна Гагаріна, Софія Ротару, Анні Лорак та багато інших

Слайд 13

Фильмографія Композит музичних мюзиклів таких як: «Незнайка на Місяці, Вечір на хуторі біля Диканьки , Попелюшка (2002 та 2012р.) Сорочинскьая ярмарка,І рония долі продовження , Стиляги.»

Слайд 14

Моє ставлення до творчості Меладзе. Костянтин Меладзе дуже творча людина, ще з малих літ я слухала його твори і стала його палкою шанувальницею. Для мене є дивовижними його тексти до пісень та музика. Кожний рядок сповнений сильним почуттям любові та переживань а мелодія потрапляє в глибину душі та зачаровує її. «З кожним роком мені стає все складніше писати, нема натхнення, тих емоцій які були раніше»– говорить Костянтин.

Слайд 15

Висновок. Отже, вивчаючи та аналізуючи детальніше творчий шлях Костянтина Меладзе а ще раз переконалась в тому, що Костянтин дійсно людина слова, йому притаманна людяність, скромність, доброта. Його талант безмежний полонив серця тисячів.

Слайд 16

Використана література. Стаття із журналу «Телениделя», http://ru.wikipedia.org/wiki http://file.liga.net http://glamurchik.tochka.net http://www.mk.ru.

Слайд 17

Дякую за увагу!!!! Презентацію підготувала студентка другого курсу групи Доб-3-11-4.Од. Федоричко Тетяна Іванівна.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Музика