X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Захворювання нирок і сечовидільних шляхів

Завантажити презентацію

Захворювання нирок і сечовидільних шляхів

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Бартош Наталії 11-А клас

Слайд 2

Захворювання нирок і сечовивідних шляхів досить поширені. Найчастіше ними страждають представниці жіночої статі, що пояснюється особливостями їх фізіології. Крім того, саме у жінок симптоми захворювань нирок і сечовивідних шляхів виражені яскравіше, тому діагностика здійснюється легше, ніж при обстеженні чоловіків на предмет ниркових захворювань.

Слайд 3

Причинами захворювання нирок і сечовивідних шляхів можуть стати: переохолодження; стреси; неправильне харчування; інфекції; прийом деяких медикаментів; травми; спадковість. Крім того, фактором, що впливає на прояв захворювань нирок, є екологічна ситуація.

Слайд 4

Симптоми хвороби нирок та сечовивідних шляхів Практично всі ниркові захворювання мають ряд загальних симптомів: біль в поперековому відділі; зміна кольору сечі, можливі домішки крові; підвищення температури; скачки тиску; набряклість; сухість у роті; слабкість. Ці симптоми можуть свідчити про розвиток пієлонефриту, нефроптозу, сечокам'яної хвороби, лікування яких не можна відкладати.

Слайд 5

Лікування сечокам'яної хвороби та інших захворювань нирок і сечовивідних шляхів Лікування нирок проводиться комплексно. Пацієнту призначаються ліки, дієта, фізіотерапевтичні процедури, фітотерапія. Лікування сечокам'яної хвороби іноді неможливо без оперативного втручання. Хороших результатів у лікуванні нирок можна досягти, пройшовши курс процедур в санаторно-курортних умовах. Пацієнтам призначається прийом мінеральної води, фізіопроцедури (показані при лікуванні сечового міхура, сечокам'яної хвороби та інших захворюваннях). На території України лікування нирок у санаторії можна здійснити у нас. У реабілітаційному центрі створені всі умови для успішного проходження необхідних процедур відновлення після операцій, якщо лікування нирок здійснювалося хірургічним шляхом.

Слайд 6

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Медицина