X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Виготовлення антибіотиків"

Завантажити презентацію

"Виготовлення антибіотиків"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Голосова Катерина

Слайд 2

Антибіотики - органічні речовини, що синтезуються мікроорганізмами в природі для захисту від інтервенції інших видів мікроорганізмів, та володіють здатністю пригнічувати розвиток, або вбивати цих мікробів. Як правило, антибіотики виділяють з живих бактерій або грибів. Існує також велика кількість синтетичних антибіотиків, які відрізняються модифікаціями функціональних груп природніх антибіотиків.

Слайд 3

Процес отримання антибіотика включає у собі такі основні стадії: одержання відповідної штами — продуцента антибіотика, придатного для промислового виробництва; біосинтез антибіотика; виділення, очищення антибіотика; концентрування, стабілізація антибіотика й одержання готового продукту.

Слайд 4

До найістотніших чинників, що впливають на прояв антибиотичних властивостей мікроорганізмів, відносяться склад середовища, її активна кислотність, окислювально-відновні умови, температура культивування, методи спільного вирощування двох або більшої кількості мікроорганізмів тощо.

Слайд 5

Перше завдання у пошуку продуцентів антибіотиків - виділення їх із природних джерел. Біосинтез антибіотиків - спадкова особливість організмів. Виявлення потенційної можливості утворювати у процесі життєдіяльності антибіотики пов'язані з умовами культивування організмів. Утворення залежить від специфічності середовища і наявності особливих зовнішніх умов. За різних умов можна отримати більшу або меншу кількість антибіотика. Таким чином можна також домогтися синтезу лише одного штаму.

Слайд 6

Натуральні середовища містять усі компоненти, необхідні для розвитку більшості мікроорганізмів. Середовища: м’ясопептонне; картопляне; з кукурудзяним екстрактом. В синтетичних середовищах усе підбирається індивідуально.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Медицина