X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Техніка виготовлення листівок

Завантажити презентацію

Техніка виготовлення листівок

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Техніка виготовлення листівок

Слайд 2

за однією з версій, перша різдвяна листівка з'явилася в Англії в 1794 році. Якийсь художник Добсон у вигляді поздоровлення з святом відправив своєму другові картинку із зображенням сімейства навколо ялинки. Другові це сподобалося, і наступного року Добсон виготовив декілька десятків подібних карток і розіслав їх всім своїм знайомим.

Слайд 3

Види листівок: а)за змістом: інформаційні, вітальні, листівки-запрошення, листівки-закладки, листівки-візитівки, валентин ки, ритуальні листівки (хрещення, вінчання, посвята); б)за формою: плоскі, об'ємні, одинарні, подвійні; в)за оздобленням: вишиті, в'язані гачком, спицями, з використанням природного матеріалу, макраме, ниткової графіки, бісерного рукоділля, аплікації, фото.

Слайд 4

Матеріали для виготовлення листі вок: основні (картон, папір); оздоблювальні (тканина, нитки, природні матеріали, стрічки, оздоблювальні елементи - блискітки, стрази, ґудзи ки, намистинки). Інструменти: основні - лінійка, канцелярський ніж, ножиці; додаткові інструменти (відповідно до обраного виду оздоблення).

Слайд 5

Технологія виготовлення листівок: виготовлення основи листівки; виготовлення оздоблювальних елементів; закріплення оздоблювальних елементів на основі.

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Олійний живопис не мав би такого поширення, аби не зручності її технології і переваги в порівнянні з іншими техніками. Адже олійні фарби добре сохнуть і дозволяють робити істотні зміни на полотні, додатки, дописи. Картина олійними фарбами відносно стійка, яскрава за фарбами, мало змінюється з часом, хоча й потребує умов для збереження.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Трудове навчання