X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Створений звіт ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ»

Завантажити презентацію

Створений звіт ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ»

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Звіт ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» про виконання грантів ГФ 6 Раунд (січень-липень 2012 р.) ГФ 10 Раунд (січень-червень 2012 р.)

Слайд 2

6 Раунд

Слайд 3

Виконання цілей

Слайд 4

Ціль 2. Лікування 10 020 пацієнтів передані до державної програми лікування у результаті гранту 6 Раунду. 252 пацієнта успішно завершили програми реабілітації для наркозалежних. проведено 7 навчальних циклів для мультидисциплінарних команд, які охопили 170 фахівців з 50 мультидісциплінарних команд. 93 фахівці лікувальних закладів були охоплені програмою клінічного менторінгу. проведено додаткову закупівлю медикаментів та засобів медичного призначення: -антиретровірусні препарати – 9 188 076 грн; -тест-системи для визначення СД-4 – 1 400 432 грн.

Слайд 5

Ціль3. Догляд та підтримка підготовлено та проведено тренінг «Паліативна допомога для дітей, які живуть з ВІЛ/СНІД» для соціальних працівників та психологів. підготовлено та проведено тренінг «Розкриття ВІЛ статусу», що включав процес розкриття статусу, психологічний вплив на дітей і батьків, найкращі підходи до надання послуг. Фахівці Національної дитячої клініки «Охматдит» відвідали 7 регіонів для надання технічної допомоги медичному персоналу, який працює з ВІЛ-позитивними дітьми. Особливу увагу було приділено 2-м дитячим будинкам. Педіатри Чернівецького та Одеського регіональних центрів СНІД пройшли стажування в клініці «Охматдит».

Слайд 6

Ціль 4. Створення сприятливого середовища До Дня Пам’яті людей, які померли від СНІДу, було проведено інформаційну кампанію «Час діяти». Під час проведення чемпіонату Європи з футболу «Євро 2012» Мережа взяла активну участь у роботі Євромістечка. Діяльність Мережі була направлена на формування толерантного ставлення до ЛЖВ. Завдяки адвокаційним зусиллям Мережі, нагальні проблеми ВІЛ/СНІДу були включені до порядку денного зустрічі між Президентом України та українськими дітьми Особливу увагу Мережа приділяла закупівлям АРВ препаратів. У співпраці з МОЗ та партнерами проведено адвокаційну кампанію та переговори з фармкомпаніями щодо зниження цін на АРВ препарати. Наявні гарантії про отримання донації.

Слайд 7

Використання коштів Плановий бюджет на період $4 874 676 Всього витрачено за період $6 709 076 Відсоток використання 137%

Слайд 8

10 Раунд

Слайд 9

Основні досягнення Проведено відповідні заходи щодо запуску проекту 10 Раунду: найм необхідного персоналу; оновлення програмного забезпечення з метою здійснення моніторингу нових видів діяльності; розробка додаткових процедур та інструментів моніторингу.

Слайд 10

Основні досягнення Розпочався новий грантовий цикл для Фази 1: Запроваджено інноваційну систему он-лайн подання та оцінки проектних пропозицій; За результатами проведених конкурсів та оцінки спроможності організацій було відібрано 92 суб-реципієнти.

Слайд 11

Виконання цілей Мережа звітує за одним індикатором – «Кількість представників спільнот (персоналу чи волонтерів), які пройшли навчання чи перепідготовку з менеджменту, лідерства чи підзвітності». Виконання цього індикатору склало 92%.

Слайд 12

Закупівлі Закуплено/відібрано постачальників/підписано угоди на закупівлю лікарських засобів та виробів медичного призначення: антиретровірусні препарати – 8 276 153 грн.; препарати для лікування ОІ – 12 053 247 грн.; вакутайнери для проведення тестів – на суму 199 649 грн.; тест-системи для визначення ВН – 2 765 691 грн.; тест-системи для визначення СД-4 – 1 432 448 грн. На теперешній час 100% загальної партії АРВ-препаратів доставлено до країни.

Слайд 13

Комплексні послуги для ув’язнених Укладено Угоду з Державною пенітенціарною службою України щодо виконання проекту ГФ 10 Раунд; Створено Групу впровадження проекту Відібрано 33 НУО, які надаватимуть послуги з профілактики ВІЛ, догляду та підтримки у 92 закладах пенітенціарної системи; Підписано Меморандум про співпрацю між ДПСУ, Мережею та Альянсом, який регулює закупівлі та дистрибуцію виробів медичного призначення для профілактичних програм у пенітенціарній системі.

Слайд 14

Захист прав людини, гендер та зменшення стигми та дискримінації Підтримано проведення Національної консультації з питань гендеру і ВІЛ; Підписано угоду з Першим національним телевізійним каналом для виготовлення та трансляції телевізійних програм на тему ВІЛ/СНІД; У червні в ефір вийшло 2 телепрограми «Про головне» та «Спецінтерв’ю».

Слайд 15

Підтримка державних ініціатив 65 сайтів відібрані для ремонту та обладнання в рамках заходів з децентралізації АРТ; Мережа розпочала співпрацю з Міністерством соціальної політики із впровадження реформи соціальних послуг: підписано Угоду про співпрацю; розроблено детальний робочий план; експертом Мережі розроблено класифікацію соціальних послуг для ВІЛ-позитивних дорослих і дітей.

Слайд 16

Посилення систем спільнот Відбулося перше засідання Всеукраїнської ради спільнот, до складу якої увійшли представники спільнот ЛЖВ, СІН, ЧСЧ, РКС, колишніх ув‘язнених, дітей вулиці; Визначено 9 організацій, які реалізовуватимуть національні та регіональні проекти по посиленню систем спільнот, що охоплять діяльністю 20 областей України.

Слайд 17

Іноваційні комунікації Періодичне аудіо-шоу, яке можна слухати онлайн, або завантажувати і слухати у зручний час Джерела поширення: сайт Мережі, подкаст-термінал podcaster.org.ua, соціальні мережі Створення та підтримка сторінки Мережі ЛЖВ www.facebook.com/All.Ukrainian.Network.of. PLWH

Слайд 18

Використання коштів Плановий бюджет на період – 3 754 757 дол. США Всього витрачено за період – 821 446 дол. США Відсоток використання – 21,8% Низький рівень використання коштів пов’язаний з тим, що більшість оплат по закупівлі препаратів та товарів медичного призначення відбулися в липні та на початку серпня.

Слайд 19

Виклики Визначення пріоритетів проекту ГФ 10 раунду на другий програмний рік та перепрограмування такої діяльності Налагодження співпраці між державними медичними закладами та НУО на місцях поза межами обласних центрів Зростання фінансування Загальнодержавної програми у проекті Державного бюджету на 2013 рік

Слайд 20

Дякую за увагу! www.network.org.ua e-mail: info@network.org.ua

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Медицина