X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Скомаровська Лариса Іванівна

Завантажити презентацію

Скомаровська Лариса Іванівна

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Косметичні процедури, засновані на дії інфрачервоного та ультрафіолетового випромінювання. Характеристика, механізм дії, косметичний ефект. Показання та протипоказання до застосування. Обладнання та техніка проведення процедур. Виконання процедур. Лектор Грицишин Л.Є.

Слайд 2

Світлолікування Світлолікування представляє собою дозоване вплив інфрачервоного, видимого та ультрафіолетового випромінювання на організм людини з метою лікування. Для цього застосовуються спеціальні лампи фототерапії. Даний метод лікування також часто називають фототерапією (від грецького photos - світло). З давніх часів люди звертали увагу на цілюща дія сонячних променів на здоров'я людини. Сонячний спектр на 10% складається з ультрафіолетових променів, на 40% - з променів видимого спектру і на 50% - з інфрачервоних променів. Всі ці види електромагнітних випромінювань отримали широке поширення в медицині. У медичних установах для даного виду лікування використовуються штучні випромінювачі з нитками розжарювання. Вони нагріваються за допомогою електричного струму.

Слайд 3

Інфрачервоне випромінювання Основними показаннями до його застосування є: деякі захворювання опорно-рухового апарату, негнійний хронічні і підгострі запальні місцеві процеси, що відбуваються, в тому числі, у внутрішніх органах. Лікують за його допомогою пацієнтів із захворюваннями центральної і периферичної нервової системи, периферичних судин, очей, вуха, шкіри. Допомагає цей метод і при залишкових явищах після опіків і відморожень. Даний вид випромінювання сприяє усуненню запальних процесів, прискорює загоєння, підвищує опірність місцеву і протиінфекційного захисту. Якщо правила проведення процедури порушуються, існує небезпека серйозного перегріву тканин і освіти термічних опіків. Може виникнути також перевантаження кровообігу, яка протипоказана при серцево-судинних захворюваннях. Протипоказаннями до застосування є: наявність доброякісних або злоякісних новоутворень, активні форми туберкульозу, гіпертонічна хвороба III стадії, кровотеча, а також недостатність кровообігу.

Слайд 4

Слайд 5

Ультрафіолетове випромінювання Ультрафіолетове опромінення сприяє підвищенню захисних сил організму, надає десенсибілізуючу дію, покращує показники жирового обміну.Воно також нормалізує процеси згортання крові, покращує функції зовнішнього дихання, збільшує активність кори наднирників. Дефіцит ультрафіолету призводить до авітамінозу, зниження імунітету, погіршення роботи нервової системи і проявам психічної нестійкості. Показаннями до застосування служать захворювання шкіри, суглобів, органів дихання, жіночих статевих органів, периферичної нервової системи. Призначається для якнайшвидшого загоєння ран та з метою компенсації ультрафіолетової недостатності в організмі. Профілактірует рахіт. Протипоказаннями є: гострі запальні процеси, пухлини, кровотечі, гіпертонічна хвороба III стадії, недостатність кровообігу II-III стадії, активні форми туберкульозу та ін..

Слайд 6

Слайд 7

Лазерна терапія Лазерна або квантова терапія - це метод світлолікування, який полягає у використанні пучків лазерного випромінювання. Лазерне випромінювання володіє наступними лікувальними властивостями: протизапальну, репаративний, гіпоальгезівное, імуностимулюючу та бактерицидну. Призначається воно при великій кількості захворювань кістково-м'язової, серцево-судинної, дихальної, травної, нервової, сечостатевої систем. Застосовується також для лікування шкірних захворювань, захворювань ЛОР-органів і діабетичних ангіопатій. Протипоказання такі ж, як і у інших видів світлового випромінювання.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Медицина