X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ПЕРША ДОПОМОГА ПРИ ПОРІЗАХ, ПОДРЯПИНАХ

Завантажити презентацію

ПЕРША ДОПОМОГА ПРИ ПОРІЗАХ, ПОДРЯПИНАХ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ОСНОВИ ЗДОРОВ’Я 2 КЛАС СВІЧКАР В.І. ДЕРГАЧІВСЬКА ГІМНАЗІЯ №3

Слайд 2

ЛІТЕРАТУРНА СТОРІНКА ХОЧУ , ТА НЕ МОЖНА Я НЕ ЗНАЮ, ЩО РОБИТИ, ЯК МЕНІ НАДАЛІ ЖИТИ, БО НЕ МОЖУ,ХОЧ СТАРАЮСЬ Я ТРИ СЛОВА ПОДРУЖИТИ. ХОЧУ Я , ЯК ПРОМІНЬ СОНЦЯ, В ДІМ ЗАЙТИ ЧЕРЕЗ ВІКОНЦЕ. ТА НЕ МОЖНА ВСІ ДОВОДЯТЬ- ЧЕРЕЗ ДВЕРІ В ДІМ ЗАХОДЯТЬ. Я ДИВЛЮСЬ КІНО У ЗАЛІ ХОЧУ ДРУГУ ЩОСЬ СКАЗАТИ. ТА НЕ МОЖНА КАЖУТЬ НАМ В ЗАЛІ БУДЕ ТАРАРАМ. НА ЧИСЛЕНІ «ХОЧУ» ЗНОВ ЧУЮ ВІДПОВІДЬ « НЕ МОЖНА» ПОДРУЖИТИ ЦІ СЛОВА, МОЖЕ, ХТОСЬ І ДОПОМОЖЕ?

Слайд 3

ДОПОМОЖЕ

Слайд 4

ЩО РОБЛЯТЬ МАМИ?

Слайд 5

ЗБЕРЕМО ДЛЯ ФЕЇ АПТЕЧКУ

Слайд 6

Слайд 7

ДОВІДКОВЕ БЮРО Навіть незначну, ранку та подряпину обов'язково потрібно обробити дезинфікуючим розчином, тобто таким засобом, що вбиває мікроби. Йод, зеленка, перекис водню, розчин марганцівки захистять тебе від інфекцій при порізах, подряпинах, інших пораненнях.

Слайд 8

ЦЕ ЦІКАВО Якщо ти порізався — приклади до рани шматочок цибулини. Вона швидко спинить кров. Якщо злегка обпік шкіру — допоможуть примочки із свіжовиготовленого розчину питної соди, марганцівки або спирту.

Слайд 9

КОЛИ ТИ ОПІКСЯ при легких опіках (почервоніння шкіри) допоможуть примочки із свіжого розчину питної соди, марганцівки або спирту; тяжкі опіки не можна змащувати розчинами і мазями: обпечену поверхню слід обв'язати як свіжу рану і звернутися до лікаря; не можна видаляти з рани шматки обгорілої шкіри чи одягу, проколювати пухирі, бо це призведе до її забруднення. Перша допомога при опіках це оберігання обпеченої поверхні шкіри від забруднення.

Слайд 10

ДОВІДКОВЕ БЮРО Всіляке пошкодження шкіри — це рана. Рани можуть бути поверхневими і глибокими. Кожна людина повинна знати, що рани можуть бути різані, колоті, забиті, рвані. У всіх цих ранах уже є мікроби, що потрапили туди одночасно з пораненням.

Слайд 11

КОЛИ ТИ ПОРАНИВСЯ промий рану перекисом водню; продезинфікуй розчином йоду або зеленки; щоб не потрапила з навколишнього середовища інфекція, рану заклей лейкопластиром або перебинтуй.

Слайд 12

КОЛИ ТИ ВДАРИВСЯ щоб уникнути крововиливу під шкіру («синця»), до місця удару приклади змоченого холодною водою рушника чи шматочок льоду.

Слайд 13

ПРАКТИЧНА РОБОТА ЯК НАДАТИ ПЕРШУ ДОПОМОГУ ПОСТРАЖДАЛОМУ ВІД УТОПЛЕННІ?

Слайд 14

БЕЗПЕКА ПРАЦІ ПІД ЧАС РОБОТИ З Ножицями: — не тримай ножиці кінцями догори; — не залишай ножиці розкритими; — передавай ножиці лише закритими кінцями в сторону товариша; — при роботі слідкуй за пальцями лівої руки.

Слайд 15

БЕЗПЕКА ПРАЦІ ПІД ЧАС РОБОТИ З Шилом: — передавай шило товаришеві ручкою вперед; — не носи шило в кишені; — тримай річ, що проколюєш, на дощечці.

Слайд 16

БЕЗПЕКА ПРАЦІ ПІД ЧАС РОБОТИ З Голками та шпильками: — передавай голку товаришеві тупим кінцем; — не губи голок: перевіряй їх кількість перед початком і закінченням роботи; — не заколюй голками одяг; — не бери шпильки та голки до рота; — зберігай їх в спеціальній подушечці; — не ший дуже довгою ниткою; — при шитті та вишиванні користуйся наперстком.

Слайд 17

БЕЗПЕКА ПРАЦІ ПІД ЧАС РОБОТИ З Цвяхами і молотком: — передавай цвях товаришеві капелюшком вперед; — не розкидай цвяхи по підлозі — можуть постраждати ноги; — не бери цвяхи до рота; — слідкуй, щоб молоток міцно тримався на держаку, бо зіскочивши, він може завдати серйозної травми; — забиваючи цвях, слідкуй за пальцями лівої руки.

Слайд 18

ГРА « ЗНАЙДИ МІСЦЕ»

Слайд 19

ГРА « ЗНАЙДИ МІСЦЕ»

Слайд 20

ГРА « ЗНАЙДИ МІСЦЕ»

Слайд 21

ГРА « ЗНАЙДИ МІСЦЕ»

Слайд 22

ГРА « ЗНАЙДИ МІСЦЕ»

Слайд 23

ГРА « ЗНАЙДИ МІСЦЕ»

Слайд 24

ГРА « ЗНАЙДИ МІСЦЕ»

Слайд 25

РОБОТА ЗА ПІДРУЧНИКОМ С.95-97 ЩО ТАКЕ ТРАВМА? ЩО ТРЕБА ПАМ´ЯТАТИ ПРИ ТРАВМАХ? ЯК ПОТРІБНО НАДАТИ СОБІ ДОПОМОГУ ПРИ УКУСІ БДЖОЛИ ЧИ ОСИ?

Слайд 26

ГРА « ЩО НЕ ТАК?»

Слайд 27

ГРА « ЧОМУ ТАК СТАЛОСЯ?»

Слайд 28

ПРАКТИЧНА РОБОТА ЯК ЗУПИНИТИ КРОВОТЕЧУ?

Слайд 29

МОДЕЛЮВАННЯ СИТУАЦІЇ У ВАШОГО ДРУГА ОБМОРОЖЕНО НИЖНІ КІНЦІВКИ. ВАШІ ДІЇ

Слайд 30

ЗАПАМ´ЯТАЙТЕ НІКОЛИ НЕ ВТРАЧАЙТЕ САМОВЛАДАННЯ

Слайд 31

ЩОБ У ВАШОМУ ДОМІ НЕ БУЛО БІДИ БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ СКРІЗЬ І ЗАВЖДИ РОЗСИПАНКА

Слайд 32

ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ ПОПРАЦЮЙТЕ З ПІДРУЧНИКОМ С. 95-97 ДАЙТЕ ВІДПОВІДІ НАПИТАННЯ С. 97 ЗАПИТАЙТЕ У БАТЬКІВ, ЧИ Є ВДОМА АПТЕЧКА. ДІЗНАЙТЕСЯ, ЯКІ ЗАСОБИ ПЕРЕШОЇ ДОПОМОГИ В НІЙ ЗБЕРІГАЮТЬСЯ

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Медицина