X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Красиві зуби - здоровю любі

Завантажити презентацію

Красиві зуби - здоровю любі

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Задаючи собі це питання я могла сказати тільки те, що зуби потрібні нам для того, щоб кусати та пережовувати їжу. А далі я звернулась до книжок та Інтернету.

Слайд 3

Збір інформації про зуби. Аналіз питання: дорожче доглядати за зубами чи лікувати їх? Випустити інформаційний бюлетень на тему: “Для усмішки головне - здорові зуби”. Виготовлення і розповсюдження буклету про догляд за зубами.

Слайд 4

Зуб – орган, який служить для первинної обробки їжі. У тварин також використовуються в якості зброї для захисту і нападу. Людині допомагають утворювати звуки мови.

Слайд 5

Розрізняють молочні і постійні зуби. У дорослої людини 32 зуби( 8 різців,4 ікла, 8 малих і 12 великих кутніх зубів) У дітей молочні зуби починають прорізуватись з 6 місяців до року(молочних зубів 20) З 6 до 12 років молочні зуби поступово замінюються постійними(остання пара зубів – зуби мудрості)

Слайд 6

Будова зуба Дентин Емаль Пульпа Ясна

Слайд 7

доглядати зуби та попереджувати їх хвороби. особиста гігієна порожнини рота своєчасні огляди у лікаря-стоматолога ( Звертайтесь до лікаря - стоматолога двічі на рік , і проблем зі здоров’ям органів порожнини рота у вас не буде).

Слайд 8

Як потрібно чистити зуби?    Для чищення зовнішніх поверхонь зубів, розташуйте зубну щітку під кутом 45 градусів до лінії ясен.    Здійснюючи акуратні, короткі рухи, рухайте щітку вперед та назад по зубах і яснах. За допомогою тих же рухів, очистіть жувальні та внутрішні поверхні зубів.

Слайд 9

Для чищення внутрішніх поверхонь передніх зубів, утримуйте щітку вертикально й акуратно здійснюйте рухи вверх-вниз кінчиком щітки. Не забудьте чистити уздовж лінії ясен, і стежте за тим, щоб добратися до найбільш задніх зубів. Також почистіть язик – це допоможе зберегти свіжий подих!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Медицина