Комунальний заклад
Завантажити презентаціюПрезентація по слайдам:
Комунальний заклад Львівської обласної ради “Львівський обласний клінічний психоневрологічний диспансер”
Основні завдання Забезпечення раннього виявлення хворих. Надання стаціонарної психіатричної допомоги. Забезпечення надання АПДПП. Забезпечення диспансерного нагляду. Своєчасне скерування на МСЕК.
Підсумки діяльності КЗ ЛОР “Львівський обласний клінічний психоневрологічний диспансер” у 2009 році
Кваліфікаційний рівень 6 лікарів – психіатрів (з них мають ще кваліфікацію психотерапевтів) 2 лікарі – психотерапевти (з них має кваліфікацію лікаря – психіатра) 1 лікар – невропатолог (сертифікат) Пройшли ПАЦ та курси ТУ 14 спеціалізації до підлягаючих – 100% 23 середні медпрацівники - 100%
Показники роботи дільничних лікарів поліклініки ЛОКПНД за І півріччя 2009р – І півріччя 2010року
Показники роботи дільничних лікарів поліклініки ЛОКПНД за І півріччя 2009р – І півріччя 2010року
Показники роботи дільничних лікарів поліклініки ЛОКПНД за І півріччя 2009р – І півріччя 2010року
З 26 по 30 квітня 2010року відбулася чергова планова українсько-польсько-німецька зустріч у Львові, у якій брали участь:
Габріела Гніздза, адміністратор відділу “Двохстороннє співробітництво в охороні здоров’я”; Моніка Рімелле, референт з питань двохстороннього співробітництва в охороні здоров’я.
Куратор проекту з німецької сторони: д-р Ельмар Шпанкен, співголова Німецько – Польського Товариства психічного здоров’я. д-р Ральф Зейдель, член правління Німецько – Польського Товариства психічного здоров’я. Куратор проекту з польської сторони: Кшиштоф Назімек, директор психоневрологічної лікарні в м. Ополе, Польща. д-р Марія Вальошек, заступник директора з лікувальної роботи. Кристина Собота, заступник директора з економічних питань.
Передбачені цілі візиту: ознайомлення із структурою та діяльністю ГУОЗ ЛОДА, роботою медичної та психіатричної служби Львівської області (психіатричні заклади м. Львова та Львівської області); зустріч із керівництвом Львівського національного університету ім. Данила Галицького з метою визначення програми навчання лікарів інтернів за фахом психіатрія та практичних лікарів психіатрів в рамках післядипломної освіти в університетських клініках Німеччини; організація “круглого столу”, як плануючого і координуючого органу керування проектами реформ; визначення перших кроків у напрямку децентралізації психіатричної допомоги у Львівській області та запровадження принципу мультидисциплінарного співробітництва; визначення напрямків реформування судової психіатрії; підготовка програми стажувань Львівських колег (представників медичних та соціальних служб) у Німеччині за поліпрофесійним принципом.
Питання, які обговорювалися: основи медичної допомоги психічнохворим людям; принципи соціальної та правової допомоги; самодопомога досвідчених фахівців психіатрії та родичів; громадські об'єднання психіатричної допомоги; дегоспіталізація та децентралізація; амбулаторні, напівстаціонарні та стаціонарні форми лікування; допомога в процесі ресоціалізації психічнохворих, індивідуальне планування допомоги; праця, зайнятість та професійна реабілітація; поєднання допомоги наркотично залежним з психіатрією наркоманії; судова психіатрія та психіатричне забезпечення осіб, які перебувають в місцях позбавлення волі.
Прийняті домовленості із керівництвом ГУОЗ ЛОДА про децентралізацію психіатричної служби: поетапне відкриття в структурі центральних районних та міських лікарень психоневрологічних відділень за рахунок перепрофіляції незадіяного ліжкового фонду КЗ “Львівська обласна клінічна лікарня”; поетапне відкриття в структурі поліклінік міста Львова психоневрологічних кабінетів; поетапне навчання та стажування медичного персоналу для роботи в умовах поліпрофесійних бригад; створення разом з головним управлінням праці та соціального захисту ЛОДА обласної програми соціального супроводу та реабілітації психіатричних пацієнтів одразу після перенесеного першого психотичного епізоду, мережі територіальних центрів денного перебування, майстерень із застосуванням терапії зайнятістю за кошти місцевого та центрального бюджетів головного управління праці та соціального захисту ЛОДА та Міністерства праці та соціальної політики України. Прийняті домовленості щодо виділення проекту з реформування судової психіатрії у Львівській області в окреме обговорення із зацікавленими представниками даної сфери у Німеччині. Наступні зустрічі у вересні 2010року – конференція у м. Чернівцях, та м. Падебори (Німеччина)
Інформація про пролікованих хворих у розрізі районів і міст області за І півріччя 2009р.-І півріччя 2010р.
Перший крок децентралізації Психіатричні кабінети мають бути відкриті у найбільш віддалених від диспансеру поліклініках. Це – Винники, Рясне-2, та поліклініка по вул. Хімічній.
Другий крок децентралізації Відкриття психіатричних кабінетів у одній з поліклінік кожного адміністративного району
Децентралізація психіатричної служби Децентралізація ж не тільки дільничної психіатричної служби, а й взагалі психіатричної служби у м. Львові мала б своє виявлення у створенні кризового центру на базі лікарні швидкої медичної допомоги, психосоматичних відділень на базі 5, 8 МЛ та госпіталю учасників та інвалідів війни
Схожі презентації
Категорії