X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Ендемічні захворювання"

Завантажити презентацію

"Ендемічні захворювання"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Підготувала учениця 10 класу Верхньотокмацької ЗОШ І-ІІІ ступенів Сало Альона

Слайд 2

Ознайомитися з ендемічними захворюваннями, знайти наслідки недостатньої кількості тих чи інших хімічних елементів в організмі

Слайд 3

Ендемічне захворювання — характерне захворювання для певної місцевості. Пов'язано з різкою недостатністю або надмірністю вмісту якого-небудь хімічного елементу в середовищі. Захворювання рослин, тварин і людини.

Слайд 4

Ендемічний зоб — захворювання, яке характеризується збільшенням щитоподібної залози, частіше без порушення її функції і виникає в певних місцевостях. Розвиток хвороби спричинюється нестачею йоду - йододефіцитом. Добова потреба організму людини становить 200—220 мкг, а в ендемічних районах організм отримує лише до 50 мкг йоду на добу. Також сприяє захворюванню неповноцінне харчування, інтоксикація, недостатнє надходження в організм цинку, кобальту, міді, брому, тобто, порушення обміну мікроелементів, не виключена роль спадковості.

Слайд 5

Флюороз (лат. Fluorum — фтор + osis) — хронічне захворювання, що розвивається до прорезиванія зубів(і після) при тривалому прийомі всередину води або продуктів з підвищеним вмістом з'єднань фтору (а також фтор потрапляє в організм при акті дихання в забрудненій атмосфері). Захворювання носить ендемічний характер.

Слайд 6

Карієс — це складний, повільно поточний і такий, що повільно розвивається, патологічний процес в твердих тканинах зуба, що виникає в результаті комплексної взаємодії несприятливих зовнішніх/внутрішніх і загальних/місцевих чинників(через нестачу фтору в організмі), характеризується в початковій стадії свого розвитку осередковою демінералізацією неорганічної частини емалі, руйнування її органічного матриксу, що закінчується, як правило, деструкцією твердих тканин зуба.

Слайд 7

Слайд 8

Анемія — зменшення кількості червоних кров'яних тілець (еритроцитів) або нижча від нормальної кількість гемоглобіну в крові. Тим не менш, вона викликає зниженння рівня кисню, низького рівня заліза в крові, пов'язане із здатнісю кожної молекули гемоглобіну, через деформацію або відсутність чисельного розвитку, як в деяких інших типів дефіциту гемоглобіну. Гемоглобін (знаходиться всередині еритроцитів) зазвичай переносить кисень з легень у тканини, анемія призводить до гіпоксії (недостатність кисню) в органах. Оскільки всі клітини людини потребують кисень для життя, різні ступені анемії можуть мати широкий діапазон клінічних наслідків.

Слайд 9

Слайд 10

Дефіцит селену може спровокувати хворобу Кашина-Бека. Хвороба Кашина - Бека - це ендемічне дегенеративне захворювання опорно-рухового апарату(є винятки), в основі якого лежить первинне порушення енхондрального зростання трубчастих кісток і процесів окостеніння.

Слайд 11

Слайд 12

До складу живих систем входять представники всіх класів неорганічних речовин. Значимість неорганічних речовин випливає хоча б із того, що вони складають близько 87 % маси клітини, з яких близько 85 % припадає на воду. При цьому в живих системах підтримується певний баланс неорганічних речовин, який реалізується на кількох рівнях організації живого. Тож є важливим підтримувати баланс хімічних елементів в організмі.

Слайд 13

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Медицина