X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Доктор Нона

Завантажити презентацію

Доктор Нона

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Нікітіна Тетяна 1969 р/н м. Стаханів, Луганська обл. Кровопідтік, синяк. Застосовувала: «Крем «Соляріс» для тіла» в день наносила по декілька раз на місце гематоми, на пятий день ця проблема була вирішена.

Слайд 2

Після застосування припаратів Доктор Нона Я дуже задоволена, результатами застосування продукції Dr.Nona, яка допомагає у екстримальних випадках і є завжди під рукою, я не приймаю жодної таблетки і замінила аптечку на продукцію Dr.Nona, корисно і без хімії.

Слайд 3

Нікітіна Юлія Олександрівна 1990 р/н м. Стаханів, Луганська обл., пр. Леніна, 62А/4 Діагноз: Підліткові вугрі і прищі, акне, комедони. Застосовували: «Квартет солей для ванн», «Гало-Гель», «Крем «Соляріс» для тіла», «Грязеву маску для обличчя», «Бальзам для вій», всередину «Клінсін» і «Чай Гонсин». Початок застосування 05.07.2009 р., до застосування продукту, була дуже дратівливою, не виходила з дому на вулицю. Приймали препарати Dr. Nona упродовж 10 днів, обличчя стало чистим і красивим.

Слайд 4

Після застосування припаратів Доктор Нона Велике спасибі Доктор Нонні Кухіні за її препарати, ми вдячні за унікальні продукти та продовжуємо користуватися ними і дуже задоволені результатами. 15.07.2009 р.

Слайд 5

Демідов Кирил Вікторович, 1983 р/н. Кривий Ріг, вул. Ватутіна 53а, кв. 67 Діагноз: Дуже сильний опік - права рука. Користувалися: "Динамічним кремом", “Соляріс”, «Компраси Мертвого моря", "Квартет солей", чай “Гонсин”. Продукцією почали користуватися 7 березня 1998р. Через 30 хв. після опіку. Рука відновилася через місяць.

Слайд 6

Після застосування припаратів Доктор Нона Ми вчасно зустрілися із продукцією “Dr.Nona”, лікування пройшло без болю, швидко і з прешого дня був прекрасний сон, апетит, чудодійна дія усієї продукції на організм. На нашу думку, ця продукція це – найкраще що є на даний час.

Слайд 7

Дерієнко Саша, 1995 р.н., проживає за адресою: м. Кривий Ріг, У два місяці поставлений діагноз: дитяча мокнуча екзема. Проходив курс лікування за місцем проживання, а також у гомеопата і спеціаліста народної медицини. Значних змін не було.

Слайд 8

Після застосування припаратів Доктор Нона У лютому 1997 року почали приймати препарати фірми «Dr Nona». Через 3 тижні стали підживати ранки на обличчі і на тілі. Через 1,5 місяця шкіра стала практично чистою. Через два місяці після закінчення курсу шкіра стала абсолютно чистою, Саші дозволили все їсти, навіть полуницю. Фотографії зроблені у грудні 1996 року, до прийняття припаратів «Dr.Nona» і в червні 1997 року, і через два місяці після закінчення прийому препаратів.

Слайд 9

Жилко Сергій Анатолійович, 1960 р. н. м. Кривий Ріг, вул. Кремльовська, 3/9. Псоріаз на руках. Лікувався 10 років у СНД і Німеччині.

Слайд 10

Після застосування припаратів Доктор Нона З листопада 1996 р. почав приймати препарати фірми «Dr Nona». Через 5 тижнів користування спостерігалося значне покращення. Через 3 місяці руки стали абсолютно чистими. Упродовж трьох років погіршення стану не спостерігалося. Раз в рік приймає профілактичний курс

Слайд 11

Кудінова Наталія Василівна 1983 р/н. м. Кривий Ріг, вул. Ватутіна 53а, кв 103 Діагноз: підліткові вугрі Підчас лікування засосовувалися препарати: квартет солей, грязь, соляріс, компреси мертвого моря Почали користуватися 29 січня 1999р.

Слайд 12

Після застосування припаратів Доктор Нона Завдяки продукції “Dr.Nona” вдалося вирішити цю проблему, а також розвинути впевненість у собі, оскільки кожного дня було видно результат на обличчі.

Слайд 13

Кузленко Надія Олександрівна, Київ, вул. Закревського 43/58 Від звичайної ранки на нозі сталася велика рана, потім інфекція пішла по усій нозі. Традиційне лікування не дало результатів.

Слайд 14

Після застосування припаратів Доктор Нона Завдяки продукції "Dr.Nona" я дужуе швидко відчцла полегшу. Користувалася кремом "Соляріс" грязевою маскою і робила соляні компреси. Нога зажила за 8-9 днів.

Слайд 15

Медведенко Люба С 14 років мала проблему із висипаннями на обличчі. Обличчя стало червоним і судини повиходили назовні.

Слайд 16

Після застосування припаратів Доктор Нона Користування продукцією "Dr.Nona" і отримавши чудовий результат я залишилася задоволена цими препаратами.

Слайд 17

Мойсік Наталія, 25 років. Після родів ппоправилася до 115 кг. Сиділа на багаторазових дієтах, але бузрезультатно. Застосовувала препарати "Dr.Nona" для втрати ваги: "Гонсин", "Квартет солей", "Клинсин", "Супсин", "Даксин", "Равсин", "Лосьйон для тіла", "Грязевую маску для тіла".

Слайд 18

Після застосування припаратів Доктор Нона Продукцію приймала 3-и місяці, похудала на 25 кг. Через 9-ть місяців отримала результат 35 кг. Зникли болі у спині і ногах, почуваю себе прекрасно.

Слайд 19

Дівчинка Оксана В 1 рік бварилася кипятком, опіки 2-3 степіні. Зроблена пересадка шкіри. Медикаментозне лікування 6 місяців, пошкоджений суглоб не згинався, дана 1 група інвалідності.

Слайд 20

Після застосування припаратів Доктор Нона В 1 рік і 6 місяців почали користуватися препаратами фірми «Dr Nona». Після місяця використання права рука почала розгинатися, опікові рубці зменшилися, шкіра стала рожевою і еластичною. Після чотирьох місяців застосування препаратів знята інвалідність.

Слайд 21

Остроушко Олег, 35 років Кривий Ріг, вул. Тінка В 1999 году, внаслідок умов виробництва, дуже сильно почало випадати волосся. І за місяць утворилася пляма на всю голову. Випадково зустрівся із продукцією "Dr.Nona".

Слайд 22

Після застосування припаратів Доктор Нона Користуваався кремами, масками солі з медом і помітив, що почало рости волосся, продовжив лікування грязевою маскою, плюс крем "Соляріс". І зараз у мене відновилося волосся на голові.

Слайд 23

Шевченко Юля 1998 р/н. м. Кривий Ріг, Мою доньку Юлю вкусила собака за ніс 20 квітня 2000г. На перший погляд було таке враження, що був відкушений ніс. Насправді була велика рвана рана, сильна кровотеча.

Слайд 24

Після застосування припаратів Доктор Нона Змастили ніс розчином солей "Dr.Nona" і кремом "Соляріс". Кровотеча зупинилася, продлвжевали лікування кремом упродовж трьох днів і ранка гоїлася дуже добре без рубців. Обійшлося буз накладання швів.

Слайд 25

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Медицина