X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Математичні конкурси

Завантажити презентацію

Математичні конкурси

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Кмітливі та завзяті Математичний бій для учнів 5-6 класів

Слайд 2

1. На яке запитання не можна відповісти «так»? 2. На яке запитання не можна відповісти «ні»? 3. Що з землі легко піднімеш, але далеко не закинеш? 4. Скільки кроків зробить горобець за сім років?

Слайд 3

5. Що всі люди на землі роблять одночасно? 6. Скільки горошин може увійти в одну склянку? 7. Коли будують новий будинок, у що б'ють перший цвях? 8. Що у людини під ногами, коли вона йде по мосту?

Слайд 4

9. Чи можна запалити сірник під водою? 10. Як стрибнути з десятиметрової драбини і не покалічитися? Що може бути більше за слона і одночасно невагомим? 12. Якою рукою краще помішувати чай?

Слайд 5

II ТУР. ОБГАНЯЛКИ Капітан команди, яка швидше підготує відповідь, піднімає сигнальний круг. Правильна відповідь оцінюється 2 балами. У разі неправильної відповіді право відповідати надається команді, капітан якої другим підняв сигнальний круг. За правильну відповідь у цьому випадку нараховується 1 бал.

Слайд 6

II ТУР. ОБГАНЯЛКИ 1. Запишіть дроби в порядку зростання: А — чверть, В — восьма, С — половина, D — третина.

Слайд 7

II ТУР. ОБГАНЯЛКИ 2. Запишіть площі, починаючи з найменшої: А — 1 га, В — 1 а, С — 1 м2, D — 1 км2.

Слайд 8

II ТУР. ОБГАНЯЛКИ 3. На руках 10 пальців. Скільки пальців на 10 руках? А - 100, В - 1000, С - 50, D - 10.

Слайд 9

II ТУР. ОБГАНЯЛКИ 4. Що вимірювали в гривнях у давнину? А — тиск, В — силу, С — довжину, D — масу.

Слайд 10

II ТУР. ОБГАНЯЛКИ 5. Два гравці грали в шахи 2 год. Скільки часу грав кожен? А — 1 год, B — 4 год, С — 2 год, D — 30 хв.

Слайд 11

II ТУР. ОБГАНЯЛКИ 6. Якщо 5 котів ловлять 5 мишей за 5 хв, то скільки часу потрібно одному котові, щоб упіймати одну мишу? А — 1 хв, В — 25 хв, С — 5 хв, D — 3 хв.

Слайд 12

II ТУР. ОБГАНЯЛКИ 7. Скільки місяців у році мають 28 днів? 8. Дві людини грали в шашки. Кожен зіграв по 5 партій і виграв 5 раз. Це можливо? 9. Що не має довжини, глибини, ширини, висоти, а можна виміряти?

Слайд 13

II ТУР. ОБГАНЯЛКИ 10. Собака був прив'язаний до десятиметрової мотузки, а пройшов 300м. Як це йому вдалося? 11. Що може подорожувати по світу, залишаючись на одному і тому самому місці? 12. Що стоїть між вікном і дверима?

Слайд 14

III ТУР. ГОЛОВОКРУТНІ Капітан команди, яка швидше підготує відповідь, піднімає сигнальний круг. Правильна відповідь оцінюється 3 балами. У разі неправильної відповіді право відповідати надається команді, капітан якої другим підняв сигнальний круг. За правильну відповідь у цьому випадку нараховується 2 бали.

Слайд 15

III ТУР. ГОЛОВОКРУТНІ 1. Мешканці міста А говорять тільки правду, мешканці міста В — тільки неправду, а мешканці міста D — говорять почергово правду і неправду. Черговому пожежної частини повідомили: «У нас пожежа, приїздіть швидше». «Де?»— запитав черговий. «У місті D», — відповіли йому. Куди виїхала пожежна машина?

Слайд 16

III ТУР. ГОЛОВОКРУТНІ

Слайд 17

III ТУР. ГОЛОВОКРУТНІ

Слайд 18

III ТУР. ГОЛОВОКРУТНІ 3. Не відриваючи олівця від паперу, намалюйте фігуру:

Слайд 19

III ТУР. ГОЛОВОКРУТНІ

Слайд 20

III ТУР. ГОЛОВОКРУТНІ 4. Як із шести сірників, не ламаючи їх, скласти чотири трикутники, кожна сторона яких дорівнює одному сірнику?

Слайд 21

IV ТУР. ПОКАЗУХА Кожна команда по черзі делегує по одному учаснику, які за допомогою пантоміми мають передати зміст слова, названого вчителем. Вгадане слово — 5 балів.

Слайд 22

V ТУР. ЗАГАДАЛКИ Командам по черзі пропонують завдання у вигляді ребусів. За кожне розгадане слово – 5 балів. Якщо протягом 5 хв. команда не розгадала слово, то його можуть розгадувати суперники і отримати додаткові 3 бали

Слайд 23

V ТУР. ЗАГАДАЛКИ

Слайд 24

V ТУР. ЗАГАДАЛКИ

Слайд 25

V ТУР. ЗАГАДАЛКИ

Слайд 26

V ТУР. ЗАГАДАЛКИ

Слайд 27

V ТУР. ЗАГАДАЛКИ

Слайд 28

V ТУР. ЗАГАДАЛКИ

Слайд 29

V ТУР. ЗАГАДАЛКИ

Слайд 30

V ТУР. ЗАГАДАЛКИ

Слайд 31

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Математика