X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Конкурси

Завантажити презентацію

Конкурси

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

: узагальнити і систематизувати знання учнів про многочлени , перевірити вміння учнів виконувати дії :додавання , віднімання , множення многочленів, множення одночлена на многочлен; розвязувати рівняння і задачі ; розвивати пам’ять , увагу , логічне мислення , математичну мову; виховувати інтерес до математики ; почуття любові до рідного краю.

Слайд 2

: картки з завданнями , кросворд , малюнки історичних місць Васильківщини , таблиця. 1.Організаційний момент . 2.Актуалізація опорних знань. Сьогодні у нас незвичайний урок – урок- подорож по рідному краю, подорожуючи ми повторимо тему: “ Многочлени.” Розв`язати кросворд. 1.Многочлен , що містить два доданки. ( Двочлен) 2. Одночлен у якому на першому місці числовий множник і кожна змінна входить тільки до одного множника.( Стандартний) 3.Два тотожно рівні вирази , сполучені знаком рівності, утворюють … ( Тотожність) 4. Многочлен , що містить три доданки. (Тричлен) 5. Сума кількох одночленів. (Многочлен) 6.Числовий множник одночлена.( Коефіцієнт) 7. Рівність , що містить невідомі числа позначені буквами .( Рівняння.)

Слайд 3

Ключове слово кросворду Василів . Василів – первісна назва міста Василькова. Вона пішла від християнського імені Володимира Великого ( Василів). Сучасну назву місто Васильків отримав від князя Василька Юрійовича , сина Юрія Довгорукого , якому батько подарував місто після захоплення ним Київського престолу.

Слайд 4

3.Узагальнення і систематизація знань , умінь і навичок. Щоб згадати рік заснування міста Василькова ви повинні розв’язати рівняння: А) 2(х-2)+5(х+3)=74; 9 Б)(х-1)(х-3)=х(х-2)+2х-29; 8 В) (х+4)(х-4)=х(х-2). 8 У 988 році Володимир Великий збудував фортецю для захисту Києва з півдня від набігів степових кочівників. Цей рік і вважають роком заснування міста Василькова. Місто було одним із центрів оборони , ремесла і торгівлі Київської русі.

Слайд 5

Васильків має багато історичних пам’яток, познайомимося з однією з них , виконавши усні вправи Спростити вираз 1) 2а-6+3а+8 ; 2) -7 +6х- +2. Виконати множення 3) 2(х-4) ; 4) 3а(а – 6). Розкрити дужки і спростити вираз 5) 3в – (1-3в); 6) 7х+(1-7х) ; 7)(х+1)(х-4) ; 8) (х-4)(х+4).

Слайд 6

Загадкові змієві вали , що понад Стугною , згадуються ще літописах ХI століття як давні захисні споруди. Ці вали – це насипи висотою 6- 8 метрів і шириною 14-16 метрів , що простяглися через усю Україну . Існує багато легенд про героя – богатиря , який звільнив рідну землю від змія. Змій постійно нападав на жителів Подніпров’я, аж поки Кирило Кожум’яка не поборов його і запряг до плуга. Дотягнувши плуг до річки Змій від утоми та спраги випив занадто багато води й загинув , а вали назвали змієвими.

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

У місті Василькові є Миколаївська церква ( вчитель показує малюнок ). Збудована 1792 року, тоді ще на околиці Василькова. Споруда поєднує елементи класицизму та бароко, має одну баню та прибудовану двоярусну дзвіницю. Інтер’єр розписано в ХІХ ст. Щоб дізнатися хто побудував її розв’яжіть завдання .

Слайд 10

Знайти чотири послідовні натуральні числа , якщо добуток четвертого і другого чисел на 13 більший за добуток третього і першого. Нехай перше натуральне число х , тоді друге х+1, третє х+2, четверте х+3. Добуток другого і четвертого (х+1)(х+3) , третього і першого х(х+2), причому перший добуток на 13 більший ніж другий , маємо рівняння. (х+1)(х+3)-х(х+2)=13; х=5 перше число, 6-друге число,7-третє число , 8- четверте число. Відповідь: 5,6,7,8. Іоанн Колосовський побудував цей храм. Він був родом з міста Василькова, прослужив 30 років корабельним священиком на Далекому сході. Отримав платню за ці роки і побудував храм на честь Святого Миколая.

Слайд 11

У Василькові є чудовий собор , його назву ви дізнаєтесь розв’язавши задачу.

Слайд 12

Турист подолав маршрут довжиною 110 км за три дні. За другий день він пройшов на 5 км менше , ніж за перший, а за третій день 3/7 відстані , пройденої за перших два дня. Скільки кілометрів проходив турист кожного дня ? Нехай за перший день турист пройшов х км , тоді за другий ( х-5) км, а за третій (х+х-5) км. Маємо рівняння 1)х+х-5+ (х+х-5) =110 2х+ х = 110+5+15/7 х=41 ( км )- турист пройшов за перший день; 2) 41-5=36(км) – турист пройшов за другий день; 3) (41+36)=33 (км ) – турист пройшов за третій день. Відповідь : за перший день турист пройшов 41 км , за другий день - 36 км , за третій -33 км . Собор Антонія і Феодосія. Збудований собор у 1758 році в стилі пізнього бароко. Він став вершиною діяльності видатного українського майстра Степана Ковніра, який у „зеніті кар’єри” виконував обов’язки головного будівничого Києво-Печерської лаври, брав участь у зведенні церкви у Китаєві, Андріївської церкви у Києві, дзвіниць на Близьких і Дальніх печерах. Цікаво, що Ковнір до кінця свого життя залишався кріпаком лаври.

Слайд 13

На завершення уроку пограємо в лото. (х-2)(х+2) ( 0,2х+6)(х-4) (у-1)(у+1) (1,5у+2)(3х-6) (5х+1)(5х-1) (х-3)(6-у)

Слайд 14

Слайд 15

Край мій , рідний край ! Моє село прекрасне ! Ти за лісами і полями , де сходить сонце ясне.

Слайд 16

Тут все знайоме , як ніколи . І гай , і річка й рідна школа . Тут лине пісня солов’їна. Тут моя рідна Батьківщина.

Слайд 17

Підсумок уроку. Подорожуючи рідними місцями , ми повторили тему “ Многочлени” , зокрема зупинилися на додаванні , відніманні і множенні многочленів , повторили формули скороченого множення, розв’язування задач і рівнянь. Сьогодні ми подорожували разом , а наступного разу кожен піде своєю стежкою , щоб правильно її знайти записуйте в щоденники дороговказ.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Різне