X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Квадрат"

Завантажити презентацію

"Квадрат"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Квадрат Виконали: Учениці 11-Б класу Шутак Марія-Віолетта та Петришак Оля Викладач: Герега Л.С.

Слайд 2

Квадра т - планіметрична фігура, чотири-кутник, у якого всі сторони рівні і всі кути прямі. Для задання квадрата необхідно і достатньо задати дві точки на координатній площині, які відповідатимуть будь-яким двом кутам та врахувати їх суміжність. Квадрат є одночасно ромбом та прямокутником і навпаки: кожна фігура яка є одночасно ромбом та прямокутником є квадратом.

Слайд 3

Формули, що пов'язані з квадратом Якщо, a — довжина сторони квадрата, тоді Площа квадрата:  Довжина діагоналі:  Радіус вписаного кола:  Радіус описаного кола:  Периметр квадрата: 

Слайд 4

ВЛАСТИВОСТІ У квадрат завжди можна вписати коло; Навколо квадрата завжди можна описати коло. Як і в будь-якого опуклого чотирикутника в квадрата: Сума всіх внутрішніх кутів дорівнює 2π (360 градусів). Як і в будь-якому прямокутнику: Протилежні сторони паралельні. Діагоналі діляться точкою перетину навпіл. Точка перетину діагоналей є центром симетрії. Діагоналі мають однакову довжину.

Слайд 5

ПОБУДОВА Квадрат можна побудувати за допомогою циркуля та лінійки за схемою зображеною праворуч. Можна також побудувати дві перпендикулярні прямі, провести коло з центром у точці перетину прямих — чотири точки перетину прямих та кола будуть вершинами даного квадрата.

Слайд 6

КВАДРАТНІ КАВУНИ У Японії винайшли квадратні кавуни. Щоб отримати таку форму, їх вирощували в квадратній коробці. Завдяки формі, товар легше перевозиться і ефективніше заповнює площу магазинів, в яких і продають кавуни. Тепер на додаток до квадратних кавунів з'являться кубічні помідори і огірки .

Слайд 7

ЧОРНИЙ КВАДРАТ  Чорний квадрат — картина Казимира Малевича, написана, найімовірніше, 1915 року. Зберігається в Державній Третьяковській галереї в Москві. Цю картину, написану в заснованому ним стилі супрематизму, Малевич вважав вершиною своєї творчості.

Слайд 8

МагічНИЙ КВАДРАТ Магічний квадрат — це квадратна таблиця nxn, заповнена n2^ числами таким чином, що сума чисел у кожному рядку, кожному стовпчику і на обох діагоналях однакова. Якщо в квадраті рівні суми чисел тільки в рядках і стовпцях, то він називається напівмагічним. Нормальним називається магічний квадрат, заповнений цілими числами від 1  до n2^. Магічний квадрат називається асоціативним або симетричним, якщо сума будь-яких двох чисел, розташованих симетрично щодо центру квадрата, дорівнює n2^ +1.

Слайд 9

Гра квадрат Квадра т — рухлива гра з м'ячем, широко розповсюджена в Україні серед підлітків. Гра відбувається переважно вчотирьох на невеликому майданчику (4x4 м), або увосьмеро (5x5 м). Для гри використовується футбольний м'яч. М'яча можна відбивати будь-якими частинами тіла, крім рук. Дівчатам дозволяється відбивати й руками. Гравець не має права двічі торкатися м'яча на своєму майданчику, але йому може допомогти сусід, перестрибнувши на його майданчик на одній нозі та іншою пославши м'яча на будь-яке інше поле.

Слайд 10

Червоний квадрат «Червоний квадрат» — картина Казимира Малевича, написана в 1915 році. Названа на звороті «Жінка в двох вимірах». Є червоний чотирикутник на білому фоні, що дещо відрізняється за формою від квадрата.

Слайд 11

Кінь квадрат Квадрат -знаменитий кінь, орловський рисак гнідої масті. Переможець призу "Барса" і Всесоюзного "Дербі" (завоював два головних призи для чотирирічних рисаків). Є єдиною конем в Росії, якій встановлено два пам'ятника. Прожив більше 30 років, залишив більше 600 нащадків.

Слайд 12

Шлицьове з`єднання Інструментальний квадрат - конструкція шлицьового затиску для ручного слюсарного інструменту. Квадратний хвостовик інструменту (мітчик, розгортка, насадка гніздового ключа) і відповідна квадратна частина воротка або гніздового ключа.

Слайд 13

«Круглий квадрат». Студія Thier-vandaalen

Слайд 14

Дякуємо за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Математика