X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Числа-велетні та числа-ліліпути

Завантажити презентацію

Числа-велетні та числа-ліліпути

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Слайд 3

Цифри не управляють світом, але вони показують, як управляється світ. (І. Гете)

Слайд 4

Щоб записувати числа Чітко правильно і стисло, Щоб ці числа прочитати, Точно все підрахувати, Розгадати шифри, Нам потрібні …цифри      

Слайд 5

Слайд 6

У великих озерах Африки зароджується найдовша в світі річка. Вона прокладає свій шлях через тисячі кілометрів пустель і боліт, то неквапливо звиваючись, то прискорюючись на бистринах і порогах. Біля Хартума зливаються дві гілки Нілу: Блакитний Ніл, який тече зі сходу, і Білий Ніл, який тече з півдня.

Слайд 7

4 січня 2010 року людина стала ще на 828 метрів ближче до небес. Не варто лякатися, це не зміна товщини земної кори і не містична подія. Просто в цей день відкрилася найвища будівля у світі, що коли-небудь існувала, — Бурдж-Халіфа.

Слайд 8

Юпі тер — п'ята і найбільша планета Сонячної системи: більш ніж у два рази важча, ніж всі інші планети разом узяті і майже в 318 разів важча за Землю.

Слайд 9

Висота найвищого у світі водопаду Анхель складає 980 метрів, висота падіння води - 807 метрів.

Слайд 10

Слайд 11

Час обертання Сонця навколо центра Галактики — 1016 сек. Час існування Ніагарського водоспаду — 1014 сек. Час, який минув від початку нашої ери — 1011 сек. Час обертання Землі навколо Сонця — 107 сек. Час, за який муха робить один помах крилами — 10-3 сек. Час, за який вибухає освітлювальна ракета — 10-5 сек. Час, за який світло проходить крізь віконне скло — 10-11 сек. Час обертання електрона навколо протона в атомі вод ню — 10-15 сек.

Слайд 12

Колумбієць Едвард Ніно Ернандес увійшов до Книги рекордів Гіннеса як найбільш низька людина у світі, його зріст - 70 сантиметрів, а вага - 10 кілограмів.

Слайд 13

Найменший вид колібрі досягає розміром - 6 сантиметрів від кінчика хвоста до дзьоба.

Слайд 14

І, дуже полюбивши мистецтво числове, я подумала, що без числа ніяке міркування філософське не можна вивести, і його слід вважати матір’ю всієї мудрості. Ананія Ширакаці Числа — це невід’ємне знаряддя сучасної цивілізації, що використовується для впорядкування сфери її діяльності. Ф. Дейвіс

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Математика