X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Битва велетнів

Завантажити презентацію

Битва велетнів

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

поєдинок «Алгебраїчний» 1 спроба Відгадайте загадку. Нам задано домашнє завдання. Шукають друзі, і шукаю я. Василь пішов одразу в поле, Лопату взяв, копає кволо. Іван сказав: «Частину слова Я відшукаю швидко знову». А я розв’язую рівняння Відшукую його старанно.

Слайд 2

поєдинок «Інтуїтивний» 1 спроба Учитель Софії Ковалевської Карл Вейєрштрасс не дозволяв літографувати (друкувати) свої лекції, їх можна було тільки писати від руки. Чому?

Слайд 3

поєдинок «Геометричний» 1 спроба Серед наступних одиниць виберіть ту, яка не є одиницею довжини Фунт; Фут; Льє; Сажень; Миля; Стадій.

Слайд 4

поєдинок «Геометричний» 2 спроба Хто є автором «Начал», на основі яких і досі укладаються підручники з геометрії? Евклід Піфагор Декарт

Слайд 5

поєдинок «Геометричний» 3 спроба Усі циркові арени круглі. Але в будь-якій країні вони мають ще й однаковий діаметр. Назвіть величину діаметра циркової арени. Це число вважають нещасливим.

Слайд 6

поєдинок «Міжпредметний» 1 спроба У географії цією фігурою на карті позначають золото, вона присутня на державному прапорі Японії; архітектурна споруда такої форми носить назву «ротонда»; таку форму мали індійські храми, присвячені богу вітру, здатному віяти в усіх напрямках; форму цієї фігури мають вікна апаратів водного та повітряного транспорту.

Слайд 7

поєдинок «Алгебраїчний» 2 спроба Який знак треба поставити між двома трійками, щоб отримати число, більше за 3, але менше за 4?

Слайд 8

поєдинок «Алгебраїчний» 3 спроба Два у квадраті — чотири, три у квадраті — 9, чому дорівнює кут у квадраті?

Слайд 9

поєдинок «Загадковий» 1 спроба Кола торкається вона, Спільна точка в них — одна І пряму таку ми звично Називаємо …

Слайд 10

поєдинок «Загадковий» 2 спроба Вони для виразів багато важать, Турботливо обнімуть, як дружки, Порядок дій нам впевнено укажуть. Ти, певне, здогадався? Це …

Слайд 11

поєдинок «Загадковий» 3 спроба У чисел цих, друзі, є два дільники. Так, два. І ні менше, ні більше. Ми їх використовуємо залюбки, Ти назву їхню згадай швидше.

Слайд 12

поєдинок «Асоціативний» 2 спроба Люди з людьми, гори з горами.

Слайд 13

поєдинок «Асоціативний» 3 спроба Ні риба, ні м’ясо.

Слайд 14

поєдинок «Інтуїтивний» 2 спроба Відомо, що Ніколо Тарталья, один із першовідкривачів формули для знаходження коренів кубічного рівняння, був змушений через бідність піти зі школи, вивчивши абетку тільки до букви К. Потім він самостійно опановував грамоту. Паперу в нього, звичайно, не було. Але він знайшов місце, де йому ніхто не заважав і, головне, де вдосталь було матеріалу, на якому можна писати та обчислювати. Що це за місце?

Слайд 15

поєдинок «Інтуїтивний» 3 спроба На лекцію Чебишева про використання математики в кравецькій справі зібралося чимало народу: відомі кравці, дизайнери одягу та багато інших. Математик розпочав лекцію традиційною фразою «Нехай тіло людини — це куля». Чим закінчилася ця лекція?

Слайд 16

поєдинок «Біографічний» 2 спроба Хто з цих учених є українським математиком? Евклід Микола Іванович Лобачевський Рене Декарт Михайло Пилипович Кравчук

Слайд 17

поєдинок «Біографічний» 3 спроба Розташуйте прізвища цих математиків у хронологічному порядку: до уваги брати роки життя вчених. Піфагор Вієт Декарт Лобачевський

Слайд 18

1792-1856 Прибл 365 до н. е. -300 до н. е Прибл. 580 до н. е. – 500 до н. е.

Слайд 19

поєдинок «Міжпредметний» 2 спроба Цією фігурою позначається кнопка «Стоп», на картах нею позначено родовища кам’яного та бурого вугілля, спосіб вишикування піхотинців у цій формі називається каре, італійські равіолі також зліплено у цій формі.

Слайд 20

поєдинок «Міжпредметний» 3 спроба У писанкарстві ця фігура символізує вогонь, нею позначено родовища нафти, вона намальована на кнопці «Пуск» магнітофона, у формі цієї фігури викладають шари перед початком гри у більярд.

Слайд 21

Завдання 1 “Відшукай слово” г е о м е т р і я р п ь а а к ч о т а р л с и н у с я м я о ш м г о к л ц е н т р т е м у у к и а д р о х к м р д б м о р т о і у о у и у н т л с г к к ч и с л о

Слайд 22

поєдинок «Міжпредметний»1 спробаУ географії цією фігурою на карті позначають золото, вона присутня на державному прапорі Японії; архітектурна споруда такої форми носить назву «ротонда»; таку форму мали індійські храми, присвячені богу вітру, здатному віяти в усіх напрямках; форму цієї фігури мають вікна апаратів водного та повітряного транспорту.

Слайд 23

поєдинок «Міжпредметний»2 спробаЦією фігурою позначається кнопка «Стоп», на картах нею позначено родовища кам’яного та бурого вугілля, спосіб вишикування піхотинців у цій формі називається каре, італійські равіолі також зліплено у цій формі.

Слайд 24

поєдинок «Міжпредметний»3 спробаУ писанкарстві ця фігура символізує вогонь, нею позначено родовища нафти, вона намальована на кнопці «Пуск» магнітофона, у формі цієї фігури викладають шари перед початком гри у більярд.

Слайд 25

Завдання 1 “Відшукай слово”

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Геометрія