X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
“ Додавання і віднімання числа 3 з переходом через десяток

Завантажити презентацію

“ Додавання і віднімання числа 3 з переходом через десяток

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ТЕМА: “ Додавання і віднімання числа 3 з переходом через десяток. Розв’язання задач. Робота з геометричним матеріалом ”

Слайд 2

Мета: ознайомити учнів з таблицею додавання і віднімання числа 3; повторити способи утворення й назви чисел другого десятка; вдосконалювати набуті навички; складати та розв’язувати задачі, приклади; формувати обчислювальні навички;розвивати математич-ну мову, увагу, пам’ять,спостережливість; виховувати любов до природи. Обладнання: лічильний матеріал, рахівниця, підручник, картки, листя із завданнями, гриби. Тип уроку: Подорож.

Слайд 3

Організація класу   В путь щасливу і широку Всіх виводить школа вас. До уроку! До уроку! В школі дзвоник кличе вас! Поспішіть місця зайняти, Час урок розпочинати.

Слайд 4

Діти, сьогодні до нас на урок завітала гостя. Яка саме, ви дізнаєтесь коли розв’яжете приклади та складете слово.   А В Р Д С О К М У Я 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 + 7 = 5 + 5 – 6 = 1+ 2 + 5 = 6 + 4 - 5 = 10 – 1 – 6 = 10 – 5 – 4 = 8 – 6 = 10 – 6 – 4 = 2 + 2 – 4 = МУДРА СОВА

Слайд 5

Актуалізація опорних знань  Перша галявина «Розминка» Усна лічба 10 зменшити на 5; 4 збільшити на 2; 0 збільшити на 5. Яке число йде за число 4, 7, 11?

Слайд 6

Вивчення нового матеріалу Нам треба скласти таблицю додавання та віднімання числа 3. Для цього нам знадобляться лічильні палички та рахівниці. ( Виконують діти біля дошки «ланцюжком» ) Друга галявина « Склади таблицю»

Слайд 7

Третя галявина «Чарівне листя» На дошці прикріплене дерево. На ньому висять листочки різних кольорів. Для того, щоб потрапити на іншу галявину, вам треба по черзі зривати листя на яких написані задачі, та розв’язати їх. Віршовані задачі Скільки діточок у білочки? У рудої білочки Дуже гарні діточки: Гляньте: білочка мала Одне, як мізинчик, Визирає із дупла. Сіло на ослінчик; Ще одна стрибнула з гілки, Друге, як грибочок, А за нею – ще три білки. Сіло на горбочок; Просимо вас, діти милі А третє, як мишка, Щоб всіх білок полічили. Ухопило книжку, Сторінки гортає, Книжечку читає.

Слайд 8

Слідуюча зупинка «На грибній галявині» Робота в групах Кожна група отримує розрізаний гриб на декілька частин. На кожній частині записаний приклад. Та, щоб вам правильно його скласти, треба розв’язати приклад. (Дитина яка розв’язала приклад виходить до дошки та прикріплює частину гриба )

Слайд 9

П’ята галявина « Які геометричні фігури сховалися» Учні, вам залишилося пройти останню галявину. Ви любите птахів? А яких птахів ви знаєте, що живуть в лісі? Зараз ми з вами будемо визначати з яких геометричних фігур складена наша пташка. З яких фігур складена пташка? - Скільки трикутників?

Слайд 10

Підсумок уроку Над якою темою сьогодні працювали? Які галявинки від Мудрої Сови для вас були цікавими? Що найбільше сподобалося? Цікаво вам було на уроці? Оцінювання Самооцінювання

Слайд 11

Домашнє завдання 1. Вивчити таблицю додавання та віднімання числа 3. 2. Індивідуальна робота на картка.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Математика