X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Іван Немирович

Завантажити презентацію

Іван Немирович

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Золотаренко Іван Никифорович

Слайд 2

Золотаренко Іван Никифорович Іва н Ники форович Золотаре нко (Помер 17 жовтня 1655) Син корсунського міщанина. Мав брата Василя та сестру Ганну. Був одружений на Іванівні(ім'я невідоме)

Слайд 3

Ганна Золотаренко Ганна Золотаренко (? — після 1671) — руська міщанка, третя дружина гетьмана Богдана Хмельницького, сестра полковників Івана та Василя Золотаренків.

Слайд 4

Церква Різдва Христового Коштом Івана Никифоровича у Корсуні побудували церкву Різдва Христового.

Слайд 5

20-тисячне військо У травні 1654 Іван Никифорович призначений Хмельницьким наказним отаманом війська, яке підпорядковувалося російському командуванню.Під час війни 1654-1667 р.р. — як наказний гетьман очолив 20-тисячне українське військо в поході на Білорусь.

Слайд 6

Остання нагорода Івана Никифоровича У нагороду заратну службу Золотаренко одержав царську грамоту на місто Глухів. Але це була вже його остання нагорода: у тому ж 1655 він помер від рани, отриманої при облозі Старого Бихова ". В історичній пам'яті білоруського та литовського народів І. Золотаренко залишився палачем, з яким можна порівняти, тільки дії військ фашіской Німеччині під час Другої світової війни в Білорусії.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Історія України