X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Застосування комп'ютерів

Завантажити презентацію

Застосування комп'ютерів

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Застосування комп'ютерів Персональний комп'ютер – універсальна обчислювальна машина для оброблення інформації. На уроках інформатики ви навчитесь за допомогою комп'ютера працювати з текстом, створювати нескладні програми, працювати з розвиваючими іграми. Наведемо основні напрямки використання комп'ютера за нашого часу.

Слайд 2

Математичні розрахунки Виконання розрахунків за допомогою різних математичних пакетів, електронних таблиць.

Слайд 3

Інженерна графіка і наукові дослідження Інженер виконує на ПК розрахунки механічних конструкцій, електронних схем, різноманітних технологічних процесів, здійснює трудомісткі креслярські роботи.

Слайд 4

Робота з текстовими матеріалами, видавництво і поліграфія Створення документів, переклад. Видавець створює електронні макети книг та журналів, для підготовки майбутніх друкованих матеріалів.

Слайд 5

Бази і банки даних Створюються в різних галузях людської діяльності: законодавство, медицина, бізнес та інше.

Слайд 6

Розваги і дозвілля Художник-дизайнер створює на ПК за допомогою різноманітних графічних редакторів, виконує комп'ютерну обробку зображень. Музикант готує аранжування музичних творів а сучасні композитори пишуть музику за допомогою ПК.

Слайд 7

Висновки Сьогодні ПК знаходиться на робочому столі фахівця практично кожної професії. Він забезпечує спілкування між людьми на будь-якій відстані, надає можливість користуватися фондами великих бібліотек, вивчати нові науки, набувати різноманітні знання за допомогою навчальних програм та тренажерів. В багатьох випадках коштовні науково-технічні експерименти повністю замінюють розрахунками на комп'ютері.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика