X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
право

Завантажити презентацію

право

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Трудове право

Слайд 2

Трудове право – галузь права, яка регулює суспільно-трудові , індивідуальні та колективні трудові відносини із застосуванням найманої праці.

Слайд 3

За античної доби, а також в середньовіччі, робітник був рабом, власністю свого пана.

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Закон встановлює мінімальні гарантії для працівників. Будь-які угоди, договори, що погіршують становище працівників порівняно з нормами КЗпП, визнаються недійсними. Угода, яка обмежує права працівника, не діє.

Слайд 7

Трудовий договір – угода між працівником і власником підприємства, установи, організації, за якою працівник зобов’язується виконувати роботу, визначену цією угодою, з дотриманням внутрішнього трудового розпорядку, а власник зобов’язується виплачувати працівникові заробітну плату і забезпечувати умови, необхідні для виконання роботи.

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

У будь-якому випадку трудовий договір після його укладання оформлюють наказом про прийняття на роботу. Якщо працівника допущено до роботи без наказу, трудовий договір вважається укладеним, а працівник прийнятим на роботу. Ця норма захищає права працівника.

Слайд 11

Додаткові документи (довідка про стан здоров’я, документ про кваліфікацію, дозвіл батьків)

Слайд 12

Вимагати будь-які інші документи забороняється.

Слайд 13

Слайд 14

Вік, з якого допускається прийняття на роботу Не допускається прийняття на роботу осіб, молодших шістнадцяти років. За згодою одного з батьків можуть, як виняток, прийматись особи, які досягли п’ятнадцяти років. Для підготовки молоді до продуктивної праці допускається прийняття на роботу учнів загальноосвітніх шкіл тощо.

Слайд 15

Слайд 16

У будь-якому випадку Конституція України гарантує права працівника, захист від незаконного звільнення. Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика