X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Види хімічної завивки

Завантажити презентацію

Види хімічної завивки

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ОСНОВНІ РІЗНОВИДИ ХІМІЧНОЇ ЗАВИВКИ

Слайд 2

Тема: Основні різновиди хімічної завивки. Мета: охарактеризувати основні різновиди хімічної завивки, інструменти для її виконання; формувати вміння визначати основні особливості кожного виду хімічної завивки, порівнювати робити висновки; розвивати навички практичного застосування вивченого матеріалу, творчу уяву; пам’ять, навички самостійного опрацювання матеріалу; виховувати естетичні смаки, охайність у виконанні перукарських операцій, дисципліну. Тип уроку: комбінований урок. Обладнання: підручник Н.А.Горбатюк «Основи перукарської справи», ст. 192- 196;презентація, плакат «Хімічна завивка волосся», роздатковий матеріал, мультимедійний проектор, відео-ролик «Біозавивка і класична хімічна завивка».

Слайд 3

Види хімічної завивки: Прикоренева Горизонтальна Вертикальна Спіральна Кільцева На шпильку На 2 коклюшки Гофре У вигляді трапеції 10. Косичка на коклюшці 11. З перекрутом 12. Каракулевий джгут 13. Вузлова 14. На 2 спіральні коклюшки

Слайд 4

Таблиця “Види хімічної завивки”

Слайд 5

Прикоренева хімічна завивка На звичайну коклюшку накручується волосся тільки біля коріння, кінці ж залишаються прямими або зберігаючи колишню завивку. Результат: - волосся пишне і густе; полегшене укладання волосся. Рекомендується для: рідкого волосся; надмірно відрослого після хімічної завивки; створення прикореневого об'єму у зачісці.

Слайд 6

Способи прикореневої завивки І спосіб: Волосся накручується від коренів до відрослого завитка. ІІ спосіб: Волосся накручується за класичною технологією від коренів до кінців, але раніше завите волосся загортаємо у поліетилен або цупкий папір.

Слайд 7

Слайд 8

Горизонтальна хімічна завивка Це найпоширеніша накрутка на коклюшки. Виконується на волоссі будь-якої довжини. Волосяний покрив голови ділиться на зони (ТЗ, ЛСЗ, ПСЗ,ППЗ,СПЗ, ЛПЗ). Коклюшки розташовуються горизонтально по всьому волосяному покриву голови. Волосся накручуємо від кінців до коренів. Можна використовувати коклюшки різної товщини, щоб був природнішій вигляд. Створюються крупні і дрібні завитки.

Слайд 9

Слайд 10

БІОЗАВИВКА

Слайд 11

БІОЗАВИВКА

Слайд 12

БІОЗАВИВКА

Слайд 13

Вертикальна хімічна завивка Утворюються спускні локони без підняття волосся біля коренів. Можна використовувати коклюшки різних діаметрів або конусоподібні. Волосся накручується від коренів до кінців Волосся накручується з НПЗ до маківки рядами виділяючи пасма вертикальними проділами. Напрямок накручування волосся від о.в.п. можна чергувати (від обличчя, до обличчя, асиметрично в один бік, або чергуючи ряди). - Рекомендується для довгого або середньої довжини волосся.

Слайд 14

Слайд 15

Слайд 16

Спіральна хімічна завивка Це різновид вертикального методу накручування волосся. Накручування виконують на спеціальні спіральні або звичайні коклюшки. Волосяний покрив голови ділиться на квадрати не біліші за діаметр коклюшки. Накручування виконують із нижніх прядок вверх, від коренів до кінців. Рекомендується для довгого та середньої довжини волосся.

Слайд 17

Слайд 18

Слайд 19

Кільцева хімічна завивка (на бумеранги, ролери) Накручування виконують на гнучкі коклюшки від кінців до коренів з нижніх пасом вверх, після чого їх з’єднують у кільця і закріплюють. Волосяний покрив голови ділиться зигзагоподібними проділами на пасма. В результаті утворюються м’які, природні завитки без заломів на кінцях і без прикореневого об’єму. Бумеранги бувають різного діаметру. Чим менший діаметр папільйотки, тим дрібніший завиток. Рекомендується для довгого або середньої довжини волосся.

Слайд 20

Слайд 21

Хімічна завивка на шпильку Використовують для створення ефекту гофрованого волосся. Використовують шпилькоподібні коклюшки. Волосся намотуємо у формі вісімки. Волосяний покрив голови ділимо на квадратики 1х1 см. Накручуємо волосся від коренів до кінців з НПЗ до маківки. Рекомендується для довгого волосся або середньої довжини.

Слайд 22

Слайд 23

Хімічна завивка на 2 коклюшки І спосіб: Половину прядки (прикореневу) накручують на одну коклюшку (меншого діаметру), другу половину на іншу коклюшку, після чого їх закріплюють біля коріння волосся. Рекомендується для довгого волосся. ІІ спосіб: Половину прядки від кінця накручуємо на одну коклюшку, потім підкладаємо другу і накручуємо вже на 2 коклюшки. Результат: об’єм у кореня і дрібні завитки на кінцях. ІІІ спосіб: Перше пасмо накручуємо від кінця до кореня. Друге пасмо накручуємо від кінця і до першої коклюшки. Кладемо другу коклюшку на першу.

Слайд 24

Слайд 25

Слайд 26

Хімічна завивка “гофре” - Накручування виконують на широку пластмасову лінійку, використовуючи її як коклюшку. Рекомендовано для довго і середньої довжини волосся. Накручування виконується із нижніх пасом поступово переходячи до маківки. - Результат: ломані локони.

Слайд 27

Хімічна завивка “гофре”

Слайд 28

Хімічна завивка у вигляді трапеції Дозволяє надати об’ємної форми волоссю біля обличчя без великого об’єму на тім’ї та при коренях. Накручування починають з НПЗ до маківки від кінців до кореня. Використовують спец. каркас, який буде утримувати усі коклюшки у формі трапеції. Волосся накручують на звичайні коклюшки. Рекомендується для волосся середньої довжини.

Слайд 29

Хімічна завивка у вигляді трапеції

Слайд 30

Хімічна завивка “косичка на коклюшці” Кожну прядку волосся заплітають в косичку, потім накручують на звичайну коклюшку аналогічно спіральній завивці. Рекомендується для довгого або середньої довжини волосся. Утворюється оригінальний завиток. Накручується косичка від кінців до коренів.

Слайд 31

Хімічна завивка “косичка на коклюшці”

Слайд 32

Хімічна завивка з перекрутом Накручування роблять на довгі коклюшки, починаючи з кінців. Спочатку роблять 2-3 оберти, щоб прихопити кінчик прядки, потім обертають коклюшку, закручуючи волосся у джгутик і накручують його, рівномірно розподіляючи по всій довжині коклюшки. Утворюються крупні або дрібні локони не скручені між собою

Слайд 33

Види хімічної завивки Вузлова- на кожній прядці волосся зав’язують у вузлики. Каракулевий джгут закручують прядку у джгут, складають і закріплюють біля основи. На дві спіральні коклюшки коклюшки поставлено поряд, волосся накручують почергово на кожну з них, укладаючи прядку у формі вісімки.

Слайд 34

Антихімія Для випрямлення волосся, сильно кучерявого від природи, або пом’якшення крутого завитка після хімічної завивки. Наносимо хімічний розчин і ретельно розчісуємо волосся протягом часу дії препарату.

Слайд 35

Розв’язання проблемної ситуації 1. До перукаря звернулася клієнтка за послугою виконати хімічну завивку. На волоссі є сліди попередньої хімічної завивки. Надайте рекомендації, який з видів хімічної завивки варто виконати?

Слайд 36

Розв’язання проблемної ситуації 2. Клієнт висловив бажання виконати горизонтальну хімічну завивку, але щоб в кінцевому результаті завивки виглядали більш природно. Розв’яжіть цю проблему.

Слайд 37

Домашнє завдання: Засвоїти матеріал теми, підручник ст.192-196. Опрацювати матеріал таблиці. * Підібрати ілюстрації, відео-матеріал за темою. Розробити проблемні ситуації з теми.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Хімія