X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
позакласний захід

Завантажити презентацію

позакласний захід

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Подорож до країни неорганічних сполук

Слайд 2

ПРАВИЛА РОБОТИ В ГРУПІ Висловлюватись по черзі. Вислухати кожного. Не перебивати товариша. Бути доброзичливим. Берегти час.

Слайд 3

ТЕОРЕТИЧНА РОЗМИНКА Дайте визначення кислот. Дайте визначення оксидів. Дайте визначення основ. Дайте визначення солей. Як класифікують основи? Як класифікують кислоти? Як можна визначити валентність кислотного залишку? Що таке “луги”?

Слайд 4

ПРОДОВЖИМО? В чому різниця між сульфатами та сульфітами? Між сульфітами та сульфідами? По таблиці розчинності знайдіть нерозчинну у воді сіль – хлорид. По таблиці розчинності знайдіть нерозчинну у воді сіль – сульфат. Наведіть приклади нерозчинних у воді основ. Які правила роботи з їдкими речовинами?

Слайд 5

ОБ’ЄДНАННЯ Об'єднаними силами заповніть запропоновану вам таблицю. Не забувайте слідкувати за часом. Записи робіть розбірливо й охайно. На роботу дається 5 хвилин.

Слайд 6

ТЕОРІЯ БЕЗ ПРАКТИКИ МЕРТВА З наведених формул речовин випишіть окремо оксиди, основи, кислоти, солі. Назвіть речовини і отримайте додаткові бали. На роботу – 5 хв.

Слайд 7

ЕСТАФЕТА “ТРЕТІЙ ЗАЙВИЙ” CuO, H2O, NaCl HCl, HNO3, H2S K2CO3, KOH, KCl LiOH, NaOH, CuS CO, C, CO2

Слайд 8

Кожному своє місце КОН, НСІ, СаСІ2, СО2, H2S, АІРО4, СuSO4, SO3, KNO3, Mg(OH)2, HNO3, H2SO3, Ba3(PO4)2, NaOH, FeCl3, CaO, H2SiO3, ZnCO3, K2SO3, Fe(OH)3.

Слайд 9

НЕ РОЗСЛАБЛЯЄМОСЬ! MgSO4, MgCl2, MgO HNO3, HCl, H2S NaNO3, KBr, Al2O3 H2, H2S, H2CO3 NaOH, KOH, Al(OH)3

Слайд 10

СКЛАДИ ФОРМУЛУ ПО НАЗВІ Натрій хлорид Цинк сульфат Калій карбонат Магній нітрат Ферум (ІІІ) оксид Аргентум бромід Алюміній оксид Сульфідна кислота Калій гідроксид

Слайд 11

ДЯКУЮ ЗА РОБОТУ! Хімія! Яке чудове слово! Хімія для нас Не просто звук. Хімія – опора і основа Всіх, як є Без винятку наук!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Хімія