X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
пов'язані з хімією професії

Завантажити презентацію

пов'язані з хімією професії

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Спеціаліст в області біологічних систем, охорони довкілля. Попит на ринку працы невисокий. Вивчає структури і функціонування природних і створених людиною біологічних систем, екологічна освіта, розробка заходів щодо охорони довкілля, дослідження впливу середовища на живі об'єкти, вивчення впливу промислових відходів на рослинний світ. Повинен знати: природоохоронне законодавство, основи генетики, фізіології рослин і людини, гідрології, грунтознавства і ін. Професійно важливі якості: аналітичне мислення, спостережливість, організованість і внутрішня дисципліна, цивільна сміливість, довготривала структурована пам'ять. Медичні протипоказання: шкірні і алергічні захворювання, порушення функцій опорно-рухового апарату. Кваліфікаційні вимоги:університет, біофак, технологічний інститут.

Слайд 3

Спеціаліст з вищою фармацевтичною освітою, що працює у сфері виробництва, зберігання, продажу лікарських препаратів. Попит на ринку праці: в теперішній час будь-яка фірма для того, щоб отримати дозвіл на торгівлю фармацевтичними препаратами, повинна мати в штаті хоч би двох фахівців з сертифікатами провізора. Тому професія провізора зараз повною мірою популярна. Більш того, на ринку праці спостерігається певний дефіцит даних фахівців. Обов`язки: в радянський час провізори працювали в аптеках і лікувальних закладах (лікарнях, поліклініках). Історично провізором називався аптечний працівник. Серед фахівців подібного роду розрізняють провізорів-технологів, лікарських форм, що займаються виготовленням, провізорів-аналітиків, що займаються контролем якості. Крім того, в обов'язки провізорів Центральної аптеки району може входити контроль відпустки лікарських засобів, у тому числі наркотичних, перевірка роботи аптек, кіосків, поліклінік даного району. В даний час провізорами часто називають людей, що організують і координують оптову торгівлю фармацевтичними препаратами; часто можна чути таке словосполучення, як менеджер-провізор. Провізор, окрім деяких загальномедичних знань, повинен володіти питаннями розробки, приготування, дослідження (аналізу), зберігання, відпустки лікарських засобів, знати дозування лікарських засобів, знати дозування лікарських препаратів і номенклатуру медичних субстанцій - компонентів з яких готуються ліки (їх налічується декілька сотень найменувань). Люди, що мають вищу фармацевтичну освіту, рідко йдуть працювати в аптечні пункти. Найчастіше вони влаштовуються в організації, що займаються оптовим продажем медичних препаратів. Круг посад, на які вони можуть розраховувати, досить широкий: провізор медичного (аптечного) складу, фахівець з маркетингу ринку лікарських засіб, фахівець з ліцензування і сертифікації, менеджер з продажах. Кваліфікаційні вимоги: вища або середня медична, фармацевтична освіта. Якщо освіта здобута більше п'яти років тому, фахівець повинен пройти курси підвищення кваліфікації.

Слайд 4

Слайд 5

Біохімік Спеціаліст в області біохімії (науки, що вивчає структуру, розподіл, перетворення і біологічні функції хімічних речовин, що входять до складу живих організмів). Попит на ринку праці: в біохімічній інформації з боку медицини, сільського господарства (рослинництва і тваринництва), харчової промисловості, грунтознавства, гідробіології і океанології стає все ширшим. Біохімічні лабораторії створюються тому не лише в системі спеціалізованих науково-дослідних установ, але і в інститутах харчової промисловості, в сільському господарстві, в системі охорони здоров'я, в інститутах фізичної культури. Обов`язки: історично біохімію прийнято ділити на біохімію рослин і мікроорганізмів, що формувалася переважно в надрах ботаніки і фізіології рослин, і на біохімію тварин і людини (інакше: медичну і фізіологічну хімію), з розвитком якої пов'язані багаточисельні школи фізіологів, хіміків, патологів, лікарів. Біохімія - переважно лабораторна наука. Методи її різноманітні: електрофорез і хроматографія, флуорометрія, спектрофотометрія і мас-спектрометрія, електронна мікроскопія і рентгеноструктурный аналіз, ультрацентрофугування і вживання ізотопів…Кваліфікаційні вимоги: хімічні і біологічні факультети університетів. Біохіміків вужчого профілю готують також в медичних, технологічних, сільськогосподарських, ветеринарних і інших вузах.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Хімія