X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Початкові хімічні поняття

Завантажити презентацію

Початкові хімічні поняття

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Що таке тіло? Що таке речовина?

Слайд 3

Із наведеного переліку визначити назви речовин і тіл: А. Скло. Б.Колба. В.Пробірка. Г.Цвях. Д.Стіл. Е.Алюміній.

Слайд 4

Речовини бувають чистими, але найчастіше вони утворюють суміш. Чим вони відмінні?

Слайд 5

Із наведеного переліку визначити назви чистих речовин і сумішей: А. Кисень. Б. Повітря. В. Молоко. Г. Залізо. Д. Грунт.

Слайд 6

З яких частинок складаються речовини?

Слайд 7

Встановіть відповідність між позначенням частинки та її назвою: 1. Н2 А. Атом 2. К Б. Катіон 3. К+ В. Аніон 4. Cl─ Г. Молекула 5. Н2О 6. S 1 2 3 4 5 6

Слайд 8

Для кожної матеріальної частинки можна визначити масу. В хімії замість абсолютних мас, виміряних в г чи кг, застосовують відносні. Що таке відносна атомна маса? Як позначається відносна атомна маса?

Слайд 9

Запишіть відносні атомні маси таких елементів: Карбон, Фосфор, Ферум, Нітроген. Задача У скільки разів атом Магнію важчий за атом Карбону?

Слайд 10

Періодична система – таблиця, якою користуються в будь-якій хімічній лабораторії. Пригадайте будову ПС. Де в ПС знаходяться Mg, K, Mn?

Слайд 11

Атоми хімічних елементів сполучаються між собою, утворюючи сполуки. На які 2 групи можна поділити речовини за складом? Як поділяються прості речовини?

Слайд 12

Дано речовини: Al, S, H2O, CO2, Zn, Fe, P, C, H2SO4. Розподіліть речовини в схемі: Речовини метали неметали Прості Складні

Слайд 13

Що таке формула? Порівняти якісний і кількісний склад речовин, формула яких СO2 та СO Що означають записи: О - 2О - О2 - 2О2 - СО2 - 2СО2 -

Слайд 14

Які обчислення можна робити за формулою речовини? Обчисліть молекулярну масу кальцій карбонату СаСО3. Обчисліть масову частку Кальцію у сполуці.

Слайд 15

Що називається валентністю? Визначити валентність елементів в сполуках: Ca3N2, H2S, CO2, Cr2O3.

Слайд 16

Скласти формули: II V Al S, Cu N, Cl O, S O

Слайд 17

Запишіть рівняння реакцій утворення сполук: Ca3N2, H2S, CO2, Cr2O3.

Слайд 18

Який закон дозволяє складати рівняння хімічних реакцій? Як формулюється цей закон? Хто його автор? Сформулюйте наслідки закону.

Слайд 19

Задачі У взаємодію вступило 27г алюмінію і 48г сірки. Яка маса алюміній сульфіду утворилася? Яку масу кисню треба взяти для взаємодії з 31г фосфору, якщо в результаті реакції утворюється 71г фосфор (V) оксиду?

Слайд 20

Розставте коефіцієнти в рівняннях реакцій, обчисліть їх суму. Al + I2 → AlI3 C + H2 → CH4 Ag + O2 → Ag2O KClO3 → KCl + O2

Слайд 21

Домашнє завдання: Повторити § 1- 11, конспекти в зошиті

Слайд 22

Сьогодні на уроці я _______________. Тепер я __________ до контрольної роботи. Урок мені ________, бо працювати мені було _______.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Хімія