X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Основні поняття хімії

Завантажити презентацію

Основні поняття хімії

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Основні поняття хімії

Слайд 2

Актуалізація опорних знань Назвіть та перелічіть основні поняття, що вивчались у 7 класі Речовина, чисті речовини й суміші, прості та складні речовини, атом, молекула, хімічний елемент, хімічна формула, фізичні й хімічні явища, хімічні реакції, рівняння хімічних реакцій та ін.

Слайд 3

Хімія — наука про ____________, їх властивості, перетворення та явища, що супроводжують ці перетворення. Речовини — це те, із чого складаються _________. Речовини, що існують у природі, постійно зазнають різних змін. Явища — різні ____________, що відбуваються з речовинами.

Слайд 4

Фізичні явища — це явища, що не супроводжуються перетвореннями одних речовин на інші (зазвичай змінюється агрегатний стан речовин або їхня форма). ________ явища — це явища, у результаті яких з певних речовин утворюються інші. Хімічні явища називають ______. Кожна речовина має суворо визначені властивості. Речовина — _____________. Властивості речовин — це ознаки, що дозволяють відрізнити одні речовини від інших або встановити подібність між ними.

Слайд 5

Наведіть приклади:

Слайд 6

Усі речовини, що існують у природі, являють собою сукупність частинок (атомів, молекул, йонів).

Слайд 7

Кожна речовина залежно від умов (температури, тиску) може перебувати в певному агрегатному стані.

Слайд 8

_____________ — дрібна електронейтральна хімічно неподільна частинка речовини, що складається з позитивно зарядженого ядра й негативно зарядженої електронної оболонки. Електрон — одна з елементарних частинок _____________ зарядом. Атомне ядро — центральна, позитивно заряджена частина атома, що складається з нуклонів, зв’язаних між собою ядерними силами.

Слайд 9

Слайд 10

__________ — вид атомів з певним зарядом ядра. Молекула — найменша частинка __________, що характеризується його хімічними властивостями.

Слайд 11

Склад речовин молекулярної будови прийнято виражати з допомогою хімічних формул. Хімічна формула — умовний запис ______ з допомогою хімічних символів та індексів. Хімічне рівняння —_________ хімічної реакції з допомогою________. H2SO4

Слайд 12

Домашнє завдання Повторити основні хімічні поняття.

Слайд 13

 

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Хімія