X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Обчислення масової частки й маси речовини в розчині

Завантажити презентацію

Обчислення масової частки й маси речовини в розчині

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Обчислення масової частки й маси речовини в розчині

Слайд 2

Розв’язування задач

Слайд 3

Задача 1 До розчину натрій сульфату масою 250 г з масовою часткою солі 15 % додали 50 г води. Обчисліть масову частку розчиненої речовини в новому розчині.

Слайд 4

Задача 2 У розчині купрум (ІІ) сульфату масою 125 г з масовою часткою 20 % додатково розчинили 10 г купрум(ІІ) сульфату.

Слайд 5

Задача 3 Обчисліть масову частку розчину, одержаного в результаті зливання 25 г розчину сульфатної кислоти з масовою часткою 70 % і 40 г розчину сульфатної кислоти з масовою часткою 20 %. Розв’язання

Слайд 6

Відповідь: 37,5 %.

Слайд 7

Задача 4 Обчисліть масову частку речовини в розчині, одержаному в результаті змішування 40 г розчину натрій хлориду з масовою часткою 15 % і 160 г розчину з масовою часткою речовини 20 %. Відповідь: 19 %.

Слайд 8

Задача 5 У хімічних розрахунках широко використовується молярна концентрація — кількість розчиненої речовини в 1 л розчину.

Слайд 9

Обчисліть молярну концентрацію розчину сульфатної кислоти масою 225 г (ρ = 1,5 г/мл) з масовою часткою 52 %. Відповідь: 8 моль/л.

Слайд 10

Задача 6* Молярна концентрація розчину натрій гідроксиду — 5 моль/л (ρ = 1,2 г/мл). Обчисліть масову частку речовини в розчині.

Слайд 11

Самостійна робота Обчисліть масу солі й води для приготування розчину масою: варіант І — 700 г з масовою часткою 17 %; варіант ІІ — 400 г з масовою часткою 24 %; варіант ІІІ — 600 г з масовою часткою 21 %.

Слайд 12

Домашнє завдання Опрацювати матеріал параграфа, відповісти на запитання до нього, виконати вправи. Творче завдання. Скласти завдання на розведення або змішування розчинів.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Хімія