X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Історія газової промисловості України

Завантажити презентацію

Історія газової промисловості України

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Історія газової промисловості України Підготувала Мартинюк Катерина

Слайд 2

Початок ХХ століття На початку ХХ століття - в процесі видобутку нафти, природній газ вважався небажаним продуктом, якого намагались уникати, бо він ускладнював буріння і призводив до пожеж. Протягом перших двадцяти років минулого століття на Прикарпатті було спалено і випущено в повітря близько 6 млрд. м³ нафтового газу.

Слайд 3

Згодом розвідування Дашавської газоносної площі відкрило велике перспективне родовище природного газу, початкові запаси якого оцінились у 13,2 млрд. кубічних метрів. Так розпочинається відлік часу в історії газової промисловості України і її розвиток вже не має спину.

Слайд 4

Згодом було споруджено газопровід "Дашава - Жидачів – Ходорів", а в 1929 році – "Дашава – Львів" загальною довжиною 81 км. Газопровід проходить над річкою десь між Стриєм і Львовом, 1932 р.

Слайд 5

Протягом 1940- 1941р.р. було збудовано новий газопровід «Дашава – Львів» протяжністю 65 км. Прокладання першого магістрального газопроводу "Дашава-Київ",  довжиною 509 км 1948 рік

Слайд 6

У 1951 році газопровід "Дашава-Київ" продовжено до Москви, - вперше мешканці столиці радянського союзу отримують природній газ.

Слайд 7

У 1956 році дорогоцінною знахідкою стає Шебелинське родовище. Обсяги видобування газу невпинно зростають. Україна стає основним газовидобувним регіоном Радянського Союзу – її частка становить майже 60 відсотків від загального видобутку. Будівництво газопроводу "Дашава-Мінськ", 1960 рік

Слайд 8

Український газотранспортний комплекс, у проекції на всесоюзні масштаби, має найбільш вигідне територіальне розташування – це золота середина. Прокладання труб великого діаметру у 1960-х

Слайд 9

У 1966 році розпочинається експорт газу до Європи. Відтак Україна отримує статус провідної газотранспортної держави світу. Експортні функції, внутрішня газифікація, широкий вжиток газу промисловими підприємствами – всі ці аспекти демонструють стрімке зростання відповідних показників – обсягів та кілометрів. У 1976 році вводиться в експлуатацію газогін "Союз". Ця знакова подія проголошує добу великого експорту газу до країн Центральної та Західної Європи.

Слайд 10

ХХІ століття ХХI сторіччя український газотранспортний комплекс зустрічає у відмінній формі. Обсяг експорту природного газу за кордон становить близько 80 млрд. метрів кубічних. Його купують Німеччина, Чехословаччина, Франція, Австрія, Італія, Румунія, Польща. Сумарна довжина газогонів України становить 38 тисяч кілометрів, що по своїй довжині наближається до розмірів екватора Землі.

Слайд 11

Схема газотранспортної системи України

Слайд 12

Сьогодні Україна володіє найпотужнішою в Європі системою підземних сховищ природного газу, загальна активна місткість – 30,8 млрд. кубічних метрів.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Хімія