X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Cолі в природі

Завантажити презентацію

Cолі в природі

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

солі в природі Солі препарати замінення атомів водної кислоти

Слайд 2

“Біле золото” землі — кухонна сіль — з незапам’ятних часів є незмінним супутником людини, оскільки без солі життя неможливе. Цей цінний природний мінерал, володіння яким приносило багатство і владу, довгий час був предметом сварок, розбратів, державних конфліктів і навіть воєн. В окремі історичні періоди сіль цінувалася нарівні із золотом. Історики свідчать, що ще до нашої ери люди могли одержувати цей життєво важливий мінерал шляхом випаровування його із солоної води  озер.

Слайд 3

солі Склад солей Структура молекули солі Солі –це складні речовини, до складу яких входять атоми металу й кислотні залишки.

Слайд 4

Види солей Сіль звичайна Крисиалічна сіль

Слайд 5

Солі приписують магічні властивості. Чимало вірувань пов’язано з нею як оберегом від злих сил та чар. Сіль завжди була символом багатства та щастя. В старі часи під час роботи на городі в першу борозну обов’язково клали й невеличку купку солі. Задля доброго врожаю. На щастя та багатство родини. Існують сотні рецептів лікування, до складу яких входить ця чарівна сіль.

Слайд 6

Харчова сіль складається із 39% натрію і 61% хлору Кухонна сіль – хлористий натрій, найдавніша із спецій. Дуже необхідний продукт для людей і тварин. У всі часи, з моменту її відкриття , вважалась дуже вигідним товаром, необхідним для засолки м’яса, риби, овочів, для приготування їжі.

Слайд 7

Цю сіль можна знайти в евпато 27позвонить вікі Цю сіль можна знайти в Євпаторії на заводі по добуванню солі. Цей завод називається “Генічеськ арабатська стрілка” біля села Солнцево. Це звичайна морська сіль.

Слайд 8

Це одна із шахт де люди добувають сіль

Слайд 9

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Хімія