X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ароматичні сполуки в побуті

Завантажити презентацію

ароматичні сполуки в побуті

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

МІНІСТЕРСТВО ОСІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКИЙ ТЕХНОЛОГО-ЕКОНОМІЧНИЙ КОЛЕДЖ ВІНИЦКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО АГРАРНОГО УНІВЕРСЕТЕТУ ПРОЕКТ З ДИСЦИПЛІНИ “ ХІМІЯ” НА ТЕМУ: «Смог - як хімічне явище» виконала: студентка І курсу Групи ВХП 35/9-19 Чернега Анастасія 2019 р.

Слайд 2

Слайд 3

Причина утворення смогу? Це наслідки спалювання трави, лісових пожеж, пожеж смітників, діяльності підприємств хімічної промисловості, газових викидів легкових автомобілів, дії ультрафіолетового випромінювання та фотохімічних реакцій, спостерігається при слабкій швидкості вітру. Все це погіршує екологічну ситуацію у місті, та має прямий вплив на здоров’я його мешканців. У такі критичні періоди рекомендують застосовувати невідкладні заходи, що допоможуть зберегти здоров’я.

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Візміть до уваги Особливо обережними слід бути тим, у кого є легеневі захворювання, в цей період важлива консультація у лікаря. Оскільки у період задимлення повітря, зростає чутливість до алергенів та знижується імунітет організму. Дихання задимленим повітрям, смогом негативно впливає на роботу печені, через дію токсичних елементів, що потрапляють в бронхи при диханні. Чим вищий рівень забруднення повітря, присутність хімічних домішок, тим вищий ступінь навантаження на печінку. Все це призводить до пошкодження клітин печінки, та як наслідок, до захворювань. Для відновлення печінки, лікарі рекомендують вживати продукти, що містять багато вітамінів А, С, Е, пити не менше двох літрів рідини на день (краще звичайну воду), соки з свіжо вичавлених фруктів, морси, охолоджений зелений чай.

Слайд 9

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Хімія