X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Альтернативні вили палива

Завантажити презентацію

Альтернативні вили палива

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Загальні відомості Рідке АП Газове АП Тверде АП Цікаві факти ПЛАН

Слайд 3

Нетрадиційні джерела та види енергетичної сировини — речовини рослинного походження, відходи, тверді горючі речовини, інші природні та штучні джерела та види енергетичної сировини, у тому числі нафтові, газові, газоконденсатні і нафтогазоконденсатні вичерпані, непромислового значення та техногенні родовища, важкі сорти нафти, природні бітуми, газонасичені води, газогідрати тощо, виробництво (видобуток) і переробка яких потребує застосування новітніх технологій і які не використовуються для виробництва (видобутку) традиційних видів палива.

Слайд 4

Рідке АП До рідкого альтернативного палива належать: горючі рідини, одержані під час переробки твердих видів палива,спирти та їх суміші, олії, інше рідке біологічне паливо, одержане з біологічної сировини, горючі рідини, одержані з промислових відходів, у тому числі газових викидів, стічних вод, виливів та інших відходів промислового виробництва; паливо, одержане з нафти і газового конденсату нафтових, газових та газоконденсатних родовищ непромислового значення та вичерпаних родовищ з важких сортів нафти та природних бітумів.

Слайд 5

Газове АП До газового альтернативного палива належать: метан вугільних родовищ, а також газ, одержаний у процесі підземної газифікації та підземного спалювання вугільних пластів; газ, одержаний під час переробки твердого палива, важкої нафти; газ інше газове паливо, одержане з біологічної сировини, стиснений та зріджений природний газ, зріджений нафтовий газ, супутній нафтовий газ, вільний газ метан, якщо вони одержані з газових, газоконденсатних та нафтових родовищ непромислового значення та вичерпаних родовищ.

Слайд 6

Тверде АП Прикладом твердого альтернативного палива є паливні гранули — пресовані горючі біовідходи.

Слайд 7

У Бразилії, яка не вважається розвиненою країною у світі, 80% машин їздять на етанолі (в основі - етиловий спирт), який роблять з цукрової тростини, що росте в країні.

Слайд 8

Ведуться розробки альтернативного палива і в Україну Найбільш близькою до втілення є ідея про змішування дизельного палива, отриманого з нафтопродуктів з біодизелем, отриманим із соняшника або рапсу. Цей спосіб - найменш витратний і самий простий з технічної точки зору, бо не вимагає кардинальної заміни автопарку.

Слайд 9

. Автомобілі їздять на так званої суміші Е-85, що містить 85% біоетанолу, 14% звичайного бензину і 1% спеціальних присадок, що забезпечують нормальне горіння Етанол в українських умовах можна без праці виробляти з фуражних сортів пшениці та надлишків цукрових буряків, собівартість його буде порядку 2-2,20 гривень за літр Однак, як кажуть вчені, перспективи впровадження етанолу в Україну впираються у дві проблеми. Перша- відсутність достатньої кількості сировини. Друга - з 78 спиртзаводів, які залишилися у спадок від СРСР, зараз працює приблизно чверть.

Слайд 10

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Хімія