X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Використання ІКТ на уроках географії з метою активізації пізнавальної діяльності учнів

Завантажити презентацію

Використання ІКТ на уроках географії з метою активізації пізнавальної діяльності учнів

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Використання ІКТ на уроках географії з метою активізації пізнавальної діяльності учнів

Слайд 2

Навчаючи – учись, навчаючись – твори, У процесі творчості - навчай З досвіду роботи учителя географії Дружківської міської гімназії «Інтелект» Романової Олени Євгенівни

Слайд 3

Сьогодні одним з напрямків модернізації системи географічної освіти є впровадження комп'ютерних технологій. Це дозволяє активізувати аналітичну діяльність учнів, поглибити демократизацію методики викладання, розкрити творчі можливості, стимулювати і розвивати психічні процеси, мислення, сприйняття, пам'ять школярів. Актуальність

Слайд 4

ПРОБЛЕМА Зниження пізнавального інтересу учнів призводить до: відсутності у дітей цілісного погляду на світ; затримується розвиток самосвідомості і самоконтролю; формується звичка до бездумної, безглуздою діяльності; звичка списувати; відповідати за підказкою, шпаргалкою.

Слайд 5

Застосування методики з використанням ІКТ: Підвищення результативності навчання 2. Підвищення інтересу до предмета 3. Усвідомлення значущості отриманих знань 4.Підвищення інформаційної культури М Е Т А

Слайд 6

У зв'язку з цим визначаються завдання: Забезпечення якості засвоєння знань з географії. Розвиток загальнонавчальних умінь і навичок. Сприяння розвитку ІКТ-компетентності. Організація діяльності учнів, спрямована на самореалізацію їх особистості.

Слайд 7

Комп’ютер на уроці Застосування ІКТ - є сприятливе поєднання і взаємозв'язок різних форм і прийомів, навчання учнів на уроці, спрямованих на розвиток раціонального мислення, а так само теоретичного і практичного пізнання навколишнього світу.

Слайд 8

Переваги використання ІКТ на уроках географії По-перше, це економить час. По-друге, дає можливість багатосторонній і комплексної перевірки знань учнів. По-третє, підвищення мотивації навчання, посилення інтересу учнів до уроків. По-четверте, працюючи на комп'ютері, кожен учень вибирає свій темп роботи.

Слайд 9

Практична частина

Слайд 10

ТРИ основних види роботи

Слайд 11

Власні мультимедійні презентації - ефективна форма роботи в процесі розвитку творчих здібностей У навчанні особливе значення надається власній діяльності дитини. У ході створення презентацій учні розвивають своє мислення і творчу уяву, використовуючи прийоми порівняння, виділення головного в навчальному матеріалі.

Слайд 12

В результаті - при правильному розподілі уваги учнів, задіюються три механізми сприйняття: зорово-образне, пов'язане з фотографіями. 2) слухове свідоме, пов'язане з розумінням того, що я кажу. 3) додаткове зорове свідоме, пов'язане з одночасним читанням додаткового матеріалу.

Слайд 13

Інші види роботи

Слайд 14

Висновок Думаю, що яскравою ілюстрацією того, що моя система працює, є отримані результати: Якість знань. Зростання мотивації, інтерес до предмета. Активна проектна і дослідницька діяльність учнів. Таким чином, використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій на уроках і в позаурочній діяльності - це не данина моді, а необхідність, що дозволяє учням і вчителю ефективніше вирішувати поставлені перед ними завдання.

Слайд 15

Результативність навчання І семестр 2012-2013 навч. рік

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія